Strona stosuje pliki cookies oraz skrypty do analizy ruchu w serwisie i integracji z usługami firmy Google. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka prywatności i cookie Ukryj

Pracuj i rozwijaj się w ArCADiasoft - Nasze SUKCESY

Nagrody i wyróżnienia dla firmy i naszych produktów

Firma ArCADiasoft została wyróżniana wieloma nagrodami za swoją działalność i produkty. W 2010r jako jedna z nielicznych firm branży IT zostaliśmy laureatem XX edycji konkursu TERAZ POLSKA. To prestiżowe wyróżnienie otrzymaliśmy za program ArCADia-TERMO przeznaczony do obliczeń energetycznych budynków. Wizytówką firmy jest znany inżynierom od lat autorski obiektowy system ArCADia BIM, jedyny polski tak kompleksowy program BIM. System ArCADia BIM, został wyróżniony Złotym Medalem na Międzynarodowych Targach Poznańskich BUDMA 2015, a także Złotym Medalem Wybór Konsumenta 2016 na tych samych targach.

 

Oferta dla podwykonawców

Prowadzisz działalność gospodarczą, chciałbyś pracować dla nas na zasadach podwykonawcy całego lub części projektu, skontaktuj się z nami.

Kontakt z nami

Chcesz się z nami skontaktować ? Wyślij swoje CV na adres email:
Kliknij by zobaczyć adresy email :


lub listem na nasz adres pocztowy:
ArCADiasoft
90-057 Łódź, ul. Sinkiewicza 85/87

Obserwuj nas w serwisach społecznościowych

Facebook YouTube Google+ Twitter

Co robimy

ArCADiasoft jest niekwestionowanym liderem wśród polskich producentów oprogramowania dla branży budowlanej z dwudziestoletnim doświadczeniem w dostarczaniu rozwiązań informatycznych dla branży budowlanej. Jesteśmy autorem kilkudziesięciu programów do obliczeń inżynierskich, projektowania konstrukcji budowlanych, obliczeń energetycznych budynków oraz projektowania wnętrz. Firma ArCADiasoft została wyróżniana wieloma nagrodami za swoją działalność i produkty. W 2010r zostaliśmy laureatem XX edycji konkursu TERAZ POLSKA. To prestiżowe wyróżnienie otrzymaliśmy za program ArCADia-TERMO do obliczeń energetycznych budynków. Jeśli chcesz wiedzieć więcej ?

ArCADiasoft - BUDUJĄCE OPROGRAMOWANIE
 
Kanał ArCADiasoftProfil ArCADiasoftProfil ArCADiasoft InstagramArCADiasoft w serwisie PinterestRSSRSS
<<