Strona stosuje pliki cookies oraz skrypty do analizy ruchu w serwisie i integracji z usługami firmy Google. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka prywatności i cookie Ukryj

Pracuj i rozwijaj się w ArCADiasoft

Co oferujemy naszym pracownikom

Pracując z nami tworzysz coś nie powtarzalnego. Zobacz co możemy Ci zaoferować w zamian za Twoją wiedzę i zaangażowanie:
 • Motywacyjny system wynagrodzenia

  System wynagrodzenia w naszej firmie jest nastawiony na motywacje pracowników, premiuje ich zaangażowanie w projekty, sumienność i innowacyjność. Wynagrodzenia są proporcjonalne do przydzielanych pracownikom zadań, są również adekwatne do zakresu odpowiedzialności i czasu zatrudnienia.

 • Elastyczne warunki zatrudnienia

  Staramy się dostosować warunki zatrudnienia do potrzeb pracownika dlatego u nas możesz pracować z pełną umową o prace lub na innych dogodnych dla Ciebie warunkach również w nielimitowanym godzinowo systemie pracy. Do potrzeb każdego pracownika podchodzimy indywidualnie.

 • Dogodna lokalizacja w Łodzi

  Nasze biuro znajduje się w centrum Łodzi, w wieżowcu Orion przy ulicy Sinkiewicza. Wybór tej lokalizacji był podyktowany wysokim standardem powierzchni biurowych oraz chęcią zapewnienia pracownikom łatwego dojazdu do pracy.

 • Wsparcie dla osób spoza Łodzi

  Mieszkasz poza Łodzią a chciałbyś pracować w naszym mieście pomożemy Ci w zakwaterowaniu, dostosujemy godziny pracy do Twoich potrzeb zawsze jesteśmy otwarci na oczekiwania naszych pracowników.

 • Rekreacja i wypoczynek

  Nasza firma dba o dobre samopoczucie swoich pracowników dlatego wspieramy wszelkie inicjatywy związane z aktywnym wypoczynkiem. Staramy się również regularnie organizować ciekawe wyjazdy integracyjne połączone z aktywnym wypoczynkiem.
 • Szkolenia i rozwój zawodowy

  Nasza firma jest od kilku lat parterem Microsoft z kompetencją GOLD ISV/Software Solutions, potwierdzająca wysoki poziom naszych produktów. Dzięki programowi Microsoft Parter Network mamy dostęp do najnowszych technologii firmy Microsoft znacznie przed ich premierą. Program umożliwia nam również dostęp do szeregu szkoleń on-line prowadzonych przez inżynierów firmy Microsoft, nasi pracownicy biorą również udział w corocznej konferencji Microsoft Technology Sumit największej w Europie imprezy skierowanej do specjalistów branży IT.

 • Przyjazną atmosferę i wysoki standard pracy

  Pracując z nami z pewnością znajdziesz się wśród ludzi zaangażowanych w swoją prace i zdeterminowanych na osiągnięcie wyznaczonego celu. Przede wszystkim jednak tworzymy zespół ludzi którzy pracują na sukces całej firmy, nie ma więc wśród nas bezcelowej rywalizacji. Jesteśmy dumni z tego że wielu z nas pracuje w firmie prawie od jej początków. Zależy nam na pracy w przyjaznej atmosferze dlatego nowym pracownikom staramy się zawsze przekazać jak najlepsze wzorce.

Kontakt z nami

Chcesz się z nami skontaktować ? Wyślij swoje CV na adres email:
Kliknij by zobaczyć adresy email :


lub listem na nasz adres pocztowy:
ArCADiasoft
90-057 Łódź, ul. Sinkiewicza 85/87

Obserwuj nas w serwisach społecznościowych

Facebook YouTube Google+ Twitter

ArCADiasoft - BUDUJĄCE OPROGRAMOWANIE
 
Kanał ArCADiasoftProfil ArCADiasoftProfil ArCADiasoft InstagramArCADiasoft w serwisie PinterestRSSRSS
<<