Strona stosuje pliki cookies oraz skrypty do analizy ruchu w serwisie i integracji z usługami firmy Google. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka prywatności i cookie Ukryj

ArCADia-IFC RVT

Wymiana danych z programami innych producentów z technologią BIM.
Sklep INTERsoft

Program pozwala na import plików IFC (np. z programów Revit i ArchiCAD) do systemu ArCADia BIM i eksport projektu architektonicznego z instalacjami i sieciami w formacie IFC.

Program pozwala na import architektonicznej bryły budynku w formacje IFC (np. z programów Revit i ArchiCAD) przekształcając obiekty (ścian, stropy) na elementy systemu ArCADia BIM. Przy imporcie projektu z instalacjami i sieciami zewnętrznymi elementy tych instalacji zostają wczytane jako obiekty 3D z informacją o właściwościach. Program eksportuje projekty systemu ArCADia BIM w formacie IFC eksportując architektoniczną bryłę budynku oraz elementy instalacji i sieci zewnętrznych.

Jeśli projekt został prawidłowo stworzony i wyeksportowany, to importowane z pliku IFC obiekty zostają przekonwertowana na elementy systemu ArCADia BIM lub obiekty 3D z informacją o właściwościach. Jeśli obiekty nie będą zgodne z założeniem systemu (np. na jednej kondygnacji zostaną stworzone wszystkie stropy wszystkich kondygnacji) to mogą nie zostać zaczytane przy imporcie.

>>Sprawdź aktualną ofertę na ArCADia-IFC RVT,
narzędzia do wymiany danych projektowych z innymi programami CAD.

Sklep INTERsoft

ArCADiasoft - BUDUJĄCE OPROGRAMOWANIE
 
Kanał ArCADiasoftProfil ArCADiasoftProfil ArCADiasoft InstagramArCADiasoft w serwisie PinterestRSSRSS
<<