Strona stosuje pliki cookies oraz skrypty do analizy ruchu w serwisie i integracji z usługami firmy Google. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka prywatności i cookie Ukryj

ArCADia-INSTALACJE GAZOWE ZEWN.

PROJKETOWANIE ZEWNĘTRZNYCH INSTALACJI GAZOWYCH NA PODKŁADACH RASTROWYCH LUB RYSUNKACH DWG, OBLICZENIA I AUTOMATYCZNY DOBÓR ELEMENTÓW.
Przejdź do wsparcia technicznego dla programu ArCADia-INSTALACJE GAZOWE ZEWN. Sklep INTERsoft

Czym jest program ArCADia-INSTALACJE GAZOWE ZEWNĘTRZNE?

ArCADia-INSTALACJE GAZOWE ZEWNĘTRZNE to moduł branżowy systemu ArCADia i rozszerzenie produktu ArCADia BIM. Program pozwala na wykonanie profesjonalnej dokumentacji projektu przyłącza gazowego i zewnętrznej instalacji gazowej zlokalizowanej poza budynkiem lub grupą budynków.

ArCADia-INSTALACJE GAZOWE ZEWNĘTRZNE Projektowanie może być realizowane na rzutach zagospodarowania przestrzennego w postaci podkładów geodezyjnych lub na wykonanych własnych rysunkach przedstawiających istniejącą lub projektowaną sieć. Program daje możliwość automatycznego tworzenia schematów obliczeniowych oraz profili podłużnych przebiegu rurociągów wraz z obiektami instalacji. Program przeprowadza obliczenia niezbędne do poprawnego zaprojektowania instalacji w zakresie prawidłowego doboru średnic rurociągu oraz wyznaczenia spadku ciśnień na odcinkach obliczeniowych. Program udostępnia także bazę do sporządzania kosztorysu poprzez kompleksowe zestawienie podstawowych materiałów wykorzystanych przy budowie instalacji gazowej zewnętrznej.
Program kierowany jest zarówno do projektantów sieci i instalacji gazowych jak i do wszystkich osób zajmujących się branżą sanitarną i instalacyjną w budownictwie.

MOŻLIWOŚCI PROGRAMU:

  • Wykonywanie rysunków instalacji gazowych zewnętrznych w zakresie przebiegu rurociągów, armatury odcinającej i lokalizacji, wymiarów szafek gazowych wolnostojących i naściennych.
  • Tworzenie profili i schematów obliczeniowych.
  • Wyznaczanie przepływu gazu na odcinkach ciągów instalacji gazowej zewnętrznej.
  • Obliczanie spadków ciśnienia na ciągach instalacji gazowej zewnętrznej.
  • Dokonywanie sprawdzenia poprawności zaprojektowanej instalacji gazowej.
  • Generowanie raportów obliczeniowych.
  • Automatyczne generowanie legendy symboli wykorzystanych w projekcie.
  • Generowanie zestawień ilościowych materiałów wykorzystanych w projekcie.
  • Przekazywanie materiałów wykorzystanych przy budowie instalacji gazowej wraz z armaturą.

ArCADia - INSTALACJE GAZOWE ZEWNĘTRZNE ArCADia - INSTALACJE GAZOWE ZEWNĘTRZNE ArCADia - INSTALACJE GAZOWE ZEWNĘTRZNE

Sklep INTERsoft

ArCADiasoft - BUDUJĄCE OPROGRAMOWANIE
 
Kanał ArCADiasoftProfil ArCADiasoftProfil ArCADiasoft InstagramArCADiasoft w serwisie PinterestRSSRSS
<<