Strona stosuje pliki cookies oraz skrypty do analizy ruchu w serwisie i integracji z usługami firmy Google. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka prywatności i cookie Ukryj

ArCADia-TABLICE ROZDZIELCZE

ZAUTOMATYZOWANE PROJEKTOWANIE ELEKTRYCZNYCH TABLIC ROZDZIELCZYCH, ROZDZIELNIC, UKŁADÓW STEROWANIA, GENEROWANIE SCHEMATÓW POŁĄCZEŃ.
Przejdź do wsparcia technicznego dla programu ArCADia-TABLICE ROZDZIELCZE Sklep INTERsoft

Czym jest program ArCADia-TABLICE ROZDZIELCZE?

ArCADia - TABLICE ROZDZIELCZE, projektuj instalacje elektryczne  z programem ArCADia BIM ArCADia-TABLICE ROZDZIELCZE jest częścią systemu ArCADia i rozszerzeniem produktu ArCADia BIM, składającego się z współpracujących ze sobą modułów branżowych. Moduł ArCADia-TABLICE ROZDZIELCZE pozwala na stworzenie profesjonalnej dokumentacji technicznej niezbędnej do stworzenia jednokreskowych schematów elektrycznych. Program kierowany jest zarówno do projektantów sieci, instalacji urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych, jak i do wszystkich osób związanych z branżą elektrotechniczną.

Użytkownik korzystający z programu ArCADia-TABLICE ROZDZIELCZE ma możliwość szybkiego stworzenia schematu projektowanej rozdzielnicy bądź dowolnego schematu elektrycznego oraz przeprowadzenia podstawowych obliczeń technicznych. Użytkownik ma do dyspozycji bazę symboli aparatów elektrycznych wykorzystywanych przy projektowaniu, z możliwością ich edycji i nadawania im parametrów technicznych. Prócz możliwości sprawnego wykonania schematu rozdzielnicy program umożliwia automatyczne stworzenia schematu tablicy rozdzielczej zaprojektowanej za pomocą nakładki ArCADia- INSTALACJE ELEKTRYCZNE.

Połączenie algorytmów automatyzacji tworzenia schematów elektrycznych wykorzystanych w aplikacji wraz z bazą symboli aparatury elektrycznej oraz przeprowadzanie podstawowych obliczeń daje perfekcyjne narzędzie do tworzenia schematów elektrycznych.

ArCADia - TABLICE ROZDZIELCZE, projektuj instalacje elektryczne  z programem ArCADia BIM

Cechy i możliwości programu ArCADia-TABLICE ROZDZIELCZE.

Zakres merytoryczny realizowany przez program oraz jego podstawowe funkcje:
  • Szybkie i sprawne projektowanie jednokreskowych schematów ideowych rozdzielnic elektrycznych.
  • Możliwość tworzenia układów sterowania.
  • Przeprowadzanie podstawowych obliczeń technicznych (prąd obciążenia, spadek napięcia).
  • Automatyczne generowanie schematu tablicy zaprojektowanej za pomocą nakładki ArCADia-Instalacje elektryczne.
  • Rozbudowana biblioteka aparatury elektrycznej. Program posiada bibliotekę gotowych aparatów elektrycznych do użycia w projekcie, podzielonych według typów i producentów. Elementy firm: Legrand, Moeller, Schnaider, Hager, ABB, Jean Muller.
  • Generowanie zestawień ilościowych aparatów wykorzystanych w projekcie.

Dlaczego warto wybrać ArCADia BIM z dodatkowymi modułami dla branży elektrycznej?

Połączenie narzędzi ArCADia BIM i modułów elektrycznych takich jak ArCADia-TABLICE ELEKTRYCZNE i ArCADia-INSTALACJE ELEKTRYCZNE daje nowoczesne narzędzie CAD do projektowania, obliczeń, rysowania i edycji dokumentacji z zakresu projektowania wewnętrznych sieci elektroenergetycznych niskiego napięcia w obiektach budowlanych o różnej kubaturze. System ArCADia umożliwia szybkie i sprawne wykonanie rysunku instalacji elektrycznej i oświetleniowej oraz dokonanie niezbędnych przy projektowaniu obliczeń i sprawdzeń a pełna kompatybilność z innymi programami CAD pozwala na efektowne zaprezentowanie własnych projektów i pełną wymianę danych z pozostałymi branżystami.

ArCADia - TABLICE ROZDZIELCZE, projektuj instalacje elektryczne  z programem ArCADia BIM

ArCADia-TABLICE ROZDZIELCZE ArCADia-TABLICE ROZDZIELCZE ArCADia-TABLICE ROZDZIELCZE

Ulotka PDF Sklep INTERsoft

ArCADiasoft - BUDUJĄCE OPROGRAMOWANIE
 
Kanał ArCADiasoftProfil ArCADiasoftProfil ArCADiasoft InstagramArCADiasoft w serwisie PinterestRSSRSS
<<