Strona stosuje pliki cookies oraz skrypty do analizy ruchu w serwisie i integracji z usługami firmy Google. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka prywatności i cookie Ukryj

ArCADia-ARCHITEKTURA KRAJOBRAZU

ArCADia BIM MA NOWE MODUŁY DO PROJEKTOWANIA OTOCZENIA BUDYNKÓW.
Przejdź do wsparcia technicznego dla programu ArCADia-ARCHITEKTURA KRAJOBRAZU Sklep INTERsoft
ArCADia-ARCHITEKTURA KRAJOBRAZU wraz z biblioteką ARCHITEKTURA KRAJOBRAZU jest naszym pierwszym rozwiązaniem skierowanym do architektów krajobrazu. Program jest częścią systemu ArCADia, modułem branżowym programu ArCADia BIM 14, który pozwala tworzyć cyfrowy model budynku i jego otoczenia. ArCADia otwiera wiele nowych możliwości przed projektantem, przede wszystkim rozwiązanie klasy BIM pozwala na lepszą kontrolę nad projektem. Umożliwia podzielenie procesu projektowego między różnych projektantów a następnie scalenie ich pracy w jeden projekt. ArCADia-ARCHITEKTURA KRAJOBRAZU rozszerzając podstawową funkcjonalność sysetmu umożliwia projektowanie obszarów miejskich, parków, placów zabaw, obszarów osiedli miejskich jak również otoczenia budynków jednorodzinnych. Wraz z biblioteką obiektów jest użytecznym narzędziem do zaprojektowania estetycznego i przyjaznego otoczenia budynków.

Moduł ArCADia-ARCHITEKTURA KRAJOBRAZU rozbudowuje podstawowe funkcje systemu ArCADia BIM o opcje związane z projektowaniem otoczenia budynków. Nowy moduł systemu jest istotnym uzupełnieniem funkcjonalności programu ArCADia-ARCHITEKTURA, pozwala na modyfikacje terenu wokół budynków, daje możliwość umieszczania w projekcie akwenów między innymi oczek wodnych oraz basenów. Program wprowadza również inne udogodnienia związane z projektowaniem budynków. Korzystając z funkcji modułu ArCADia-ARCHITEKTURA KRAJOBRAZU, można wyznaczyć obszar działki poprzez jej ogrodzenie, a na powstały teren wprowadzić obszary, które staną się chodnikami, ścieżkami lub rabatami. Całości dopełnia możliwość wprowadzania roślin. Program zawiera podstawowe typy roślin, które wystarczają do stworzenia koncepcji otoczenia budynku, generuje również zestawienia użytych roślin oraz zlicza długość ogrodzenia i jego podstawowe elementy. Informacje te można wyeksportować do pliku raportu w formacie .RTF. Projekt wykonany w programie jest w pełni zgodny z formatem DWG, dodatkowo zawiera w sobie cyfrowy model budynku i jego otoczenia, który jest dostępny dla wszystkich użytkowników programu ArCADia BIM bez względu na to jaką konfigurację modułów posiadają. Jako plik DWG jest przenośny do aplikacji CAD innych producentów. System ArCADia BIM udostępnia użytkownikom ciągły podgląd 3D wykonywanego projektu. Z modułem ArCADia-3D MAKER uzyskujemy dodatkowo możliwość szybkiego wygenerowania przenośnego modelu 3D dla innych użytkowników (do podglądu konieczne jest zainstalowanie bezpłatnej przeglądarki ArCADia-3D VIEWER) oraz modelu dla urządzeń mobilnych z podglądem w widoku 3D takiego modelu na smartfonie lub tablecie. Podgląd takiego "mobilnego" modelu jest dostępny dla wszystkich urządzeń, nie jest wymagana instalacja żadnej dodatkowej aplikacji w urządzeniu. Program ArCADia-3D MAKER generuje adres URL do naszego projektu, który jednocześnie jest automatycznie umieszczany na chmurowym obszarze dyskowym użytkownika (Google Dysk, OneDrive, Dropbox lub inne). Wygenerowany adres URL możemy następnie przesłać mailem dowolnej osobie, której chcemy zaprezentować projekt w widoku 3D.

Wiedząc jak szeroka jest tematyka i jak wiele zagadnień obejmuje specyfika pracy architekta krajobrazu, zdajemy sobie sprawę, że funkcjonalność pierwszej wersji programu ArCADia-ARCHITEKTURA KRAJOBRAZU nie uwzględnia wszystkich wymagań. Aplikacja będzie sukcesywnie rozwijana zgodnie z oczekiwaniami naszych klientów. Liczymy, że program spotka się z dobrym przyjęciem i znajdzie szerokie zastosowanie w codziennej pracy projektantów.


POBIERZ NAJNOWSZĄ WERSJĘ SYSTEMU ArCADia BIM 11Biblioteka ArCADia-ARCHITEKTURA KRAJOBRAZU.

Biblioteka jest katalogiem wysokiej jakości obiektów 3D dla programu ArCADia BIM. Zawiera 236 obiektów będących elementami architektury miejskiej: ławek, lamp, roślin, wyposażenia placów zabaw i siłowni miejskich.


>>Sprawdź aktualną ofertę na ArCADia-ARCHITEKTURA KRAJOBRAZU,
Przejdź do sklepu internetowego.

Ulotka PDF Sklep INTERsoft

ArCADiasoft - BUDUJĄCE OPROGRAMOWANIE
 
Kanał ArCADiasoftProfil ArCADiasoftProfil ArCADiasoft InstagramArCADiasoft w serwisie PinterestRSSRSS
<<