Strona stosuje pliki cookies oraz skrypty do analizy ruchu w serwisie i integracji z usługami firmy Google. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka prywatności i cookie Ukryj

Pracuj i rozwijaj się w ArCADiasoft

ArCADiasoft to lider wśród polskich producentów oprogramowania dla branży budowlanej. Nasze programy skutecznie konkurują na rynku z produktami największych światowych firm. Nasi pracownicy to zespół ludzi składający się ze specjalistów różnych branż, są wśród nas informatycy, graficy komputerowi, architekci, inżynierowie budownictwa, inżynierowie elektrycy, instalatorzy jak również pracownicy o wykształceniu humanistycznym. Dlatego szukamy pracowników o szerokich kompetencjach, otwartych na rozwój swoich zainteresowań. Nasze oferty pracy publikujemy na storonach firmowych, serwisach społecznościowych a także na portalach pracy, takich jak GoldenLine, Jobpilot, Grupa Pracuj.

Zespół ArCADiasoft

ArCADiasoft i INTERsoft to zespół ludzi oddanych swojej pracy, mających na uwadze fakt, że tworzą wyjątkowe produkty które przyczyniają się do rozwoju branży budowlanej a więc i całej gospodarki. Nasze programy służą tysiącom architektów, konstruktorów i projektantów. Spoczywa na nich duża odpowiedzialność za wykonywane projekty, kupując nasze programy obdarzyli nas jednocześnie zaufaniem, dlatego naszym priorytetem jest jakość oprogramowania. Dołączając do nas musisz mieć świadomość że weźmiesz udział w tworzeniu czegoś wyjątkowego.
 

Kilka słów o tym kim jesteśmy

ArCADiasoft lider oprogramowania dla budownictwa.

Co oferujemy naszym pracownikom

Zobacz jakie warunki pracy oferuje ArCADiasoft.

Oferty pracy

Zobacz na jakie stanowiska szukamy pracowników.
Oferty pracy dla programistówOferty pracy dla programistów
W naszym zespole znajdą miejsce osoby tuż po studiach jak również te z wieloletnim doświadczeniem. Pracujemy nad kilkoma projektami jednocześnie, zadania przydzielamy zależnie od umiejętności i zaangażowania naszych pracowników. Pracując w naszym zespole będziesz miał styczność z najnowszymi rozwiązaniami na platformę Windows, jako wieloletni partner Microsoft z kompetencją Gold Developer gwarantujemy dostęp do najnowszych technologii informatycznych.
Oferty pracy dla inżynierów budownictwaOferty pracy dla inżynierów budownictwa
Skończyłeś Politechnikę, Wydział Architektury, Budownictwa, Inżynierii Środowiska lub Elektryczny ? Szukasz pracy w biurze projektowym ? Mamy dla Ciebie bardziej atrakcyjną ofertę pracy.


Oferty pracy dla handlowcówOferty pracy dla handlowców
Jesteś studentem, chcesz pracować w elastycznym terminarzu? Masz doświadczenie handlowe i znajomość branży budowalnej. Wyślij nam swoje CV, zaoferujemy Ci prace w dziale sprzedaży.>
 

Kilka słów o tym kim jesteśmy

ArCADiasoft to lider oprogramowania dla budownictwa, największy polski producent tego typu oprogramowania.

Nasze projekty

Zobacz czym się zajmujemy i co powstaje w naszej firmie.

Kontakt z nami

Chcesz się z nami skontaktować ? Wyślij swoje CV na adres email:
Kliknij by zobaczyć adresy email :


lub listem na nasz adres pocztowy:
ArCADiasoft
90-057 Łódź, ul. Sinkiewicza 85/87

Obserwuj nas w serwisach społecznościowych

Facebook YouTube Google+ Twitter

Nasze sukcesy

Firma ArCADiasoft została wyróżniana wieloma nagrodami za swoją działalność i produkty. W 2010r zostaliśmy laureatem XX edycji konkursu TERAZ POLSKA. To prestiżowe wyróżnienie otrzymaliśmy za program ArCADia-TERMO do obliczeń energetycznych budynków. Jeśli chcesz wiedzieć więcej ?

ArCADiasoft - BUDUJĄCE OPROGRAMOWANIE
 
Kanał ArCADiasoftProfil ArCADiasoftProfil ArCADiasoft InstagramArCADiasoft w serwisie PinterestRSSRSS
<<