Strona stosuje pliki cookies oraz skrypty do analizy ruchu w serwisie i integracji z usługami firmy Google. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka prywatności i cookie Ukryj

Pracuj dla ArCADiasoft - Oferta dla podwykonawców

Oferta udziału w projektach dla małych i jednoosobowych firm

ArCADiasoft to lider wśród polskich producentów oprogramowania dla branży budowlanej. Nasze programy skutecznie konkurują na rynku z produktami największych światowych firm. Jako jedyna firma w Polsce podjęliśmy się zadania stworzenia systemu oprogramowania ArCADia które spełnia wymogi platformy BIM (Building Information Modeling ). Programy systemu ArCADia jak również inne nasze programy Rama 3D, Konstruktor, ArCon służą tysiącom architektów, konstruktorów i projektantów w Polsce. Rozwijając nasze oprogramowanie nie skupiamy się tylko na naszym lokalnym rynku, systematycznie wprowadzamy kolejne wersje językowe naszych produktów i szukamy dystrybutorów w Europie i poza nią. Co raz wyższe wymagania naszego rynku oraz konieczność wprowadzania nowych produktów skłania nas do współpracy z innymi firmami. Zawsze chętnie współpracujemy z podmiotami z branży budowlanej, np firmą STROPEX dla której wykonaliśmy dedykowaną wersję programu ArCADia, lub firmą Leica która jest producentem sprzętu dla tej branży. Szukamy jednak również współpracy z firmami branży IT, które mogłyby zostać naszymi podwykonawcami. Wśród nich są małe i średnie firmy skupione przede wszystkim na działalności usługowej dla sektora IT jak również specjaliści IT oraz architekci i projektanci branży budowlanej. Firmom i specjalistom takim możemy zaproponować udział w prowadzonych projektach związanych z rozwojem naszego oprogramowania lub zlecić im wykonanie nowych produktów zgodnie z naszą specyfikacją.

 • Projekty w ramach których nawiążemy współpracę lub zlecimy ich wykonanie

  1. Aplikacja dla platform mobilnych (Windows Mobile, Android, iOS) będąca prosty edytorem graficznym.
  Podstawowa funkcjonalność:
  - rysowanie linii,
  - wstawianie prostych elementów graficznych z listy: okno, drzwi,
  - obsługa komunikacji przez interfejs bluetooth 2/3, 4,
  - eksport rysunku do formatu IFC
  - zapis plików do pamięci, na dysk wirtualny, wysyłka przez konto email,

 

Kilka słów o tym kim jesteśmy

ArCADiasoft to lider oprogramowania dla budownictwa, największy polski producent tego typu oprogramowania.

Nasze projekty

Zobacz czym się zajmujemy i co powstaje w naszej firmie.

Kontakt z nami

Chcesz się z nami skontaktować ? Wyślij swoje CV na adres email:
Kliknij by zobaczyć adresy email :


lub listem na nasz adres pocztowy:
ArCADiasoft
90-057 Łódź, ul. Sinkiewicza 85/87

Obserwuj nas w serwisach społecznościowych

Facebook YouTube Google+ Twitter

Nasze sukcesy

Firma ArCADiasoft została wyróżniana wieloma nagrodami za swoją działalność i produkty. W 2010r zostaliśmy laureatem XX edycji konkursu TERAZ POLSKA. To prestiżowe wyróżnienie otrzymaliśmy za program ArCADia-TERMO do obliczeń energetycznych budynków. Jeśli chcesz wiedzieć więcej ?

ArCADiasoft - BUDUJĄCE OPROGRAMOWANIE
 
Kanał ArCADiasoftProfil ArCADiasoftProfil ArCADiasoft InstagramArCADiasoft w serwisie PinterestRSSRSS
<<