Strona stosuje pliki cookies oraz skrypty do analizy ruchu w serwisie i integracji z usługami firmy Google. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka prywatności i cookie Ukryj

Pracuj i rozwijaj się w ArCADiasoft - Nasza HISTORIA

ArCADiasoft to lider oprogramowania dla budownictwa

ArCADiasoft to łódzka firma obecna na rynku od 2009r. ale jej korzenie sięgają roku 1997 gdy powstała firma INTERsoft a następnie INTERserwer.

W wyniku rozwoju produktów dla branży budowlanej w szczególności grupy programów ArCADia w 2009r właściciel firmy INTERsoft zdecydował o utworzeniu firmy ArCADiasoft, której działalność w całości skupiła się na tworzeniu oprogramowania CAD / CAE dla budownictwa, zaś firma INTERsoft od tego momentu stała się głównym dystrybutorem produktów. Patrząc więc na nasze programy należy mieć na uwadze dorobek obu firm. W ciągu 20 lat wniosły one do branży budowlanej szereg innowacyjnych rozwiązań, nasze programy konkurują z produktami największych światowych producentów. Misją obu firm od samego początku było dostarczanie produktów o wysokiej jakości w cenach dostosowanych do polskich realiów rynkowych, dzięki takiej polityce obecnie możemy pochwalić się wiodącą role wśród polskich producentów oprogramowania dla budownictwa. Nasze programy używane są w setkach biur projektowych, a nasi klienci to kilkanaście tysięcy architektów, konstruktorów i projektantów z branży budowlanej. W 2010r jako jedna z nielicznych firm branży IT zostaliśmy uhonorowani godłem TERAZ POLSKA. Wyróżnienie to przyznane dla programu ArCADia-TERMO potwierdziło ostatecznie jego dominującą role na rynku i wkład jaki wniosła nasza firma w rozwój pro-energetycznych rozwiązań w branży budowlanej. Wizytówką firmy jest znany inżynierom od lat autorski obiektowy system ArCADia BIM, jedyny polski tak kompleksowy program BIM. System ArCADia BIM, został wyróżniony Złotym Medalem na Międzynarodowych Targach Poznańskich BUDMA 2015, a także Złotym Medalem Wybór Konsumenta 2016 na tych samych targach. W ostatnim czasie ArCADiasoft Chudzik sp. j. została laureatem XIII edycji konkursu NAGRODA GOSPODARCZA WOJEWODY ŁÓDZKIEGO na rok 2016 w kategorii INNOWACYJNOŚĆ. Firma ma status „Microsoft Certified Partner”, tytuł „Krajowi Liderzy Innowacji i Rozwoju” i wiele innych wyróżnień. 


 

Nasze projekty

Zobacz czym się zajmujemy i co powstaje w naszej firmie.Kontakt z nami

Chcesz się z nami skontaktować ? Wyślij swoje CV na adres email:
Kliknij by zobaczyć adresy email :


lub listem na nasz adres pocztowy:
ArCADiasoft
90-057 Łódź, ul. Sinkiewicza 85/87

Obserwuj nas w serwisach społecznościowych

Facebook YouTube Google+ Twitter

Nasze sukcesy

Firma ArCADiasoft została wyróżniana wieloma nagrodami za swoją działalność i produkty. W 2010r zostaliśmy laureatem XX edycji konkursu TERAZ POLSKA. To prestiżowe wyróżnienie otrzymaliśmy za program ArCADia-TERMO do obliczeń energetycznych budynków. Jeśli chcesz wiedzieć więcej ?

ArCADiasoft - BUDUJĄCE OPROGRAMOWANIE
 
Kanał ArCADiasoftProfil ArCADiasoftProfil ArCADiasoft InstagramArCADiasoft w serwisie PinterestRSSRSS
<<