Strona stosuje pliki cookies oraz skrypty do analizy ruchu w serwisie i integracji z usługami firmy Google. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka prywatności i cookie Ukryj

Pracuj i rozwijaj się w ArCADiasoft

Poznaj zespół ArCADiasoft i dołącz do nas.

ArCADiasoft i INTERsoft to zespół ludzi oddanych swojej pracy, mających na uwadze fakt, że tworzą wyjątkowe produkty które przyczyniają się do rozwoju branży budowlanej a więc i całej gospodarki. Nasze programy służą tysiącom architektów, konstruktorów i projektantów branży budowlanej. Spoczywa na nich duża odpowiedzialność za wykonywane projekty, kupując nasze programy obdarzyli nas jednocześnie zaufaniem, dlatego naszym priorytetem jest jakość naszego oprogramowania.

Pracownicy naszej firmy to specjaliści różnych branż, są wśród nas informatycy, graficy komputerowi, architekci, inżynierowie budownictwa, inżynierowie elektrycy, instalatorzy, są również wśród nas osoby z humanistycznym wykształceniem. Szeroki zakres prac przy naszych projektach powoduje że każdy może znaleźć odpowiednie do jego kompetencji i zainteresowań dziedziny. Dla wielu pracowników branży IT, istotna jest możliwość ciągłego rozwoju zawodowego, atutem naszej firmy jest fakt że wykonujemy projekty w różnych technologiach, w naszych projektach korzystamy z C++, C#, Java. Wewnątrz firmy szybko wdrażamy najnowsze rozwiązania dostarczane przez firmę Microsoft, opierając naszą prace o nowoczesne środowiska serwerowe Windows Serwer, Project i Sharepoint Office Serwer, Team Foundation Server. środowisko się jesteśmy również otwarci na nowości.

Dołączając do nas musisz mieć świadomość że weźmiesz udział w tworzeniu czegoś wyjątkowego.

 

Kilka słów o tym kim jesteśmy

ArCADiasoft to lider oprogramowania dla budownictwa, największy polski producent tego typu oprogramowania.

Nasze projekty

Zobacz czym się zajmujemy i co powstaje w naszej firmie.

Kontakt z nami

Chcesz się z nami skontaktować ? Wyślij swoje CV na adres email:
Kliknij by zobaczyć adresy email :


lub listem na nasz adres pocztowy:
ArCADiasoft
90-057 Łódź, ul. Sinkiewicza 85/87

Obserwuj nas w serwisach społecznościowych

Facebook YouTube Google+ Twitter

Nasze sukcesy

Firma ArCADiasoft została wyróżniana wieloma nagrodami za swoją działalność i produkty. W 2010r zostaliśmy laureatem XX edycji konkursu TERAZ POLSKA. To prestiżowe wyróżnienie otrzymaliśmy za program ArCADia-TERMO do obliczeń energetycznych budynków. Jeśli chcesz wiedzieć więcej ?

ArCADiasoft - BUDUJĄCE OPROGRAMOWANIE
 
Kanał ArCADiasoftProfil ArCADiasoftProfil ArCADiasoft InstagramArCADiasoft w serwisie PinterestRSSRSS
<<