Strona stosuje pliki cookies oraz skrypty do analizy ruchu w serwisie i integracji z usługami firmy Google. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka prywatności i cookie Ukryj

ArCADia-3D MAKER

EKSPORT MODELU 3D i PODGLĄD NA URZĄDZENIU MOBILNYM LUB W PRZEGLĄDARCE 3D VIEWER.
Przejdź do wsparcia technicznego dla programu ArCADia-3D MAKER Sklep INTERsoft

System ArCADia posiada dwa moduły pozwalające w łatwy sposób eksportować model budynku do celów prezentacyjnych. ArCADia-3D MAKER, który dysponuje opcjami zapisu projektu jako model 3D oraz bezpłatny ArCADia-3D VIEWER, który pozwala na przeglądanie zapisanego w 3D projektu bez konieczności posiadania programu ArCADia.

Do dyspozycji są dwa warianty zapisu prezentacji projektu. Eksport wraz z przeglądarką, wówczas użytkownik otrzymuje gotową paczkę do otwarcia podglądu 3D. Eksport samego modelu bez przeglądarki ArCADia-3D VIEWER. Odbiorca pliku instaluje niezależnie bezpłatną przeglądarkę ArCADia-3D VIEWER, można ją ściągnąć z naszej strony internetowej.

Dzięki ArCADia-3D VIEWER model można również łatwo wyeksportować do chmury (dyski OneDrive, Google, Dropbox lub inne) i uzyskać przez własny unikatowy URL podgląd na dowolnym urządzeniu mobilnym w przeglądarce internetowej.

MOŻLIWOŚCI PROGRAMU ArCADia-3D VIEWER:

  • Zapis modelu projektu (budynku, instalacji, sieci itd.) z przeglądarką ArCADia-3D VIEWER. Prezentacja jest wówczas dostępna do oglądania po kliknięciu na plik, bez konieczności instalacji jakiegokolwiek programu.
  • Zapis danych modelu projektu (budynku, instalacji, sieci itd.) do pliku .a3d. Prezentacja dostępna jest do oglądania na każdym komputerze, na którym zostanie zainstalowana bezpłatna przeglądarka ArCADia-3D VIEWER.
  • Kamery zdefiniowane w projekcie widoczne są także w ArCADia-3D VIEWER.
  • Zapis projektu 3D do chmury (dyski OneDrive, Google, Dropbox lub inne), automatyczne generowanie adresu URL do podglądu modelu projektu 3D w przeglądarce internetowej.
  • Podgląd modelu 3D projektu ArCADia na urządzeniach mobilnych. Po zapisaniu cyfrowego modelu projektu w chmurze (dyski OneDrive, Dysk Google, Dropbox lub inne) istnieje możliwość udostepnienia podglądu na urządzeniu mobilnym (smartfon, tablet z dowolnym systemem), bez konieczności instalacji w nim jakiejkolwiek dodatkowej aplikacji.

>>Sprawdź aktualną ofertę na ArCADia-3D MAKER,
program do prezentacji cyfrowego modelu budynku w 3D.

Ulotka PDF Sklep INTERsoft

ArCADiasoft - BUDUJĄCE OPROGRAMOWANIE
 
Kanał ArCADiasoftProfil ArCADiasoftProfil ArCADiasoft InstagramArCADiasoft w serwisie PinterestRSSRSS
<<