Strona stosuje pliki cookies oraz skrypty do analizy ruchu w serwisie i integracji z usługami firmy Google. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka prywatności i cookie Ukryj
 

ArCADia-INSTALACJE ELEKTRYCZNE

INNOWACYJNY PROGRAM CAD/CAE DO PROJKETOWANIA SIECI ELEKTRYCZNYCH - RYSUNEK i OBLICZENIA
Przejdź do wsparcia technicznego dla programu ArCADia-INSTALACJE ELEKTRYCZNEPobierz aktualna wersję programu ArCADia-INSTALACJE ELEKTRYCZNEZobacz prezentecję  Zobacz prezentacje programu -  ArCADia-Instalacje elektryczne Sklep INTERsoft

Czym jest program ArCADia-INSTALACJE ELEKTRYCZNE ?

ArCADia-INSTALACJE ELEKTRYCZNE jest częścią systemu ArCADia składającego się z współpracujących ze sobą modułów branżowych. Standardowo oferowany jest jako niezależny program, do działania którego konieczny jest moduł podstawowy ArCADia-START pełniący funkcję edytora graficznego. Połączenie dwóch narzędzi tj. ArCADia-START i ArCADia-SIECI ELEKTRYCZNE daje nowoczesne narzędzie CAD do projektowania, obliczeń, rysowania i edycji dokumentacji z zakresu projektowania wewnętrznych sieci elektroenergetycznych niskiego napięcia w obiektach budowlanych o różnej kubaturze. Program umożliwia szybkie i sprawne wykonanie rysunku instalacji elektrycznej i oświetleniowej oraz dokonanie niezbędnych przy projektowaniu obliczeń i sprawdzeń a pełna kompatybilność z innymi programami CAD pozwala na efektowne zaprezentowanie własnych projektów i pełną wymianę danych z pozostałymi branżystami. Moduł branżowy ArCADia-INSTALACJE ELEKTRYCZNE wykorzystując edytor graficzny innych programów może pracować również jako rozszerzenie do programu ArCADia-INTELLICAD lub programu AutoCAD.

Schemat systemu ArCADia
System ArCADia - kompletna obsługa procesu projektowania

Dla kogo przeznaczony jest program ?

Program ArCADia-INSTALACJE ELEKTRYCZNE kierowany jest zarówno do projektantów sieci i instalacji elektrycznych oraz wszystkich osób zajmujących się branżą instalacyjną w budownictwie. ArCADia-INSTALACJE ELEKTRYCZNE jest częścią systemu ArCADia składającego się z współpracujących ze sobą modułów branżowych. Do pracy z programem ArCADia-INSTALACJE ELEKTRYCZNE proponujemy dedykowany silnik graficzny ArCAdia-START jednocześnie umożliwiamy posiadaczom programów ArCADia-INTELLICAD lub programu AutoCAD korzystanie na tej samej licencji z funkcjonalności modułu który instalowany jest wówczas dodatkowo jako nakładka dla tych programów. Moduł współpracuje z najnowszymi wersjami AutoCAD'a.

ArCADia-INSTALCJE ELEKTRYCZNE ArCADia-INSTALCJE ELEKTRYCZNE

Możliwości programu:

  • Szybkie wykonanie rysunków instalacji elektrycznych wewnętrznych na rzutach architektonicznych budynków począwszy od usytuowania tablic rozdzielczych, nadaniu im niezbędnych parametrów technicznych, rozmieszczenia gniazd, oświetleń i wypustów kablowych do połączenia źródeł zasilania z odbiornikami za pomocą kabli i przewodów.
  • Po zaprojektowaniu instalacji program umożliwi przeprowadzenie na poszczególnych odcinakach zaprojektowanej sieci obliczenia prądów zwarciowych oraz mocy zwarciowej, obliczenia prądów obciążeniowych (1-f lub 3-f) oraz obliczenia spadków napięcia.
  • Wygenerowanie bilansu mocy – profesjonalnego dokumentu na temat zainstalowanych urządzeń.
  • Wygenerowanie zestawienia materiałów wykorzystywanych w projekcie umożliwiających tworzenie kosztorysów przy wycenie inwestycji.

ArCADia - INSTALACJE ELEKTRYCZNE PLUS

ArCADia-INSTALACJE ELEKTRYCZNE PLUS to rozszerzenie programu ArCADia-INSTALACJE ELEKTRYCZNE, sprzedawany jako oddzielnie licencjonowany element programu. Program służy do projektowania koryt, drabinek i kanałów kablowych. Umożliwia także komunikację z programem DIALux, który wykorzystywany jest do projektowania oświetlenia. Program DIALux powstał w Niemieckim Instytucie Techniki Świetlnej (DIAL) i stał się światowym standardem w dziedzinie projektowania oświetlenia, program jest dostępny w 26 wersjach językowych, zaś 100 największych producentów sprzętu oświetleniowego z całego świata należy do grona partnerów DIAL.

Podstawową funkcją programu jest udostępnienie funkcji rysujących trasy kablowe. Dodatkowo program oblicza obciążenie jednostkowe oraz procent wypełnienia przekroju trasy.

ArCADia-INSTALCJE ELEKTRYCZNE PLUS
ArCADia-INSTALCJE ELEKTRYCZNE PLUS border=
ArCADia-INSTALCJE ELEKTRYCZNE PLUS border=

>>Sprawdź aktualną ofertę na ArCADia-INSTALACJE ELEKTRYCZNE,
program do projektowania wewnętrznych instalacji elektrycznych.

Ulotka PDF Sklep INTERsoft

ArCADiasoft - BUDUJĄCE OPROGRAMOWANIE
 
Profil ArCADiasoftProfil ArCADiasoft InstagramProfil ArCADiasoft Google PlusRSSRSSKanał ArCADiasoft
<<