Strona stosuje pliki cookies oraz skrypty do analizy ruchu w serwisie i integracji z usługami firmy Google. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka prywatności i cookie Ukryj

ArCADiasoft jest liderem wśród polskich producentów oprogramowania CAD. W naszej ofercie są programy dla projektantów z wszystkich branż budownictwa.

Nasze produkty to blisko 20 podstawowych aplikacji dostępnych w wielu wersjach licencyjnych.
Jako lider branży oprogramowania dla budownictwa w Polsce w swojej działalności staramy się wyznaczać nowe trendy w dziedzinie oprogramowania CAD. Naszym celem jest dostarczanie coraz nowocześniejszych programów o funkcjonalności pozwalającej ułatwić pracę projektantów i architektów. Posiadając tak szeroką gamę produktów przeznaczoną dla architektów przez konstruktorów na instalatorach kończąc. Pamiętamy również o nowych kadrach architektów i inżynierów branży budowlanej dopiero kształcących się na uczelniach.

Firma ArCADiasoft ma podpisane umowy z szeregiem polskich uczelni wyższych i szkół technicznych w ramach których dostarczamy do uczelni oprogramowanie w wersjach edukacyjnych pozwalające na szkolenie młodych kadr dla branży budowlanej.

Dla samych studentów kierunków: Architektura, Budownictwo oraz Inżynieria Środowiska, w trybie stacjonarnym, firma INTERsoft przygotowała program: PARTNER STUDENT który pozwala na całkowicie darmowy dostęp do w pełni funkcjonalnych, niekomercyjnych wersji naszych programów.

Informacje na stronie organizatora: www.INTERsoft.pl szkolenia z programów CAD

ArCADiasoft - BUDUJĄCE OPROGRAMOWANIE
 
Kanał ArCADiasoftProfil ArCADiasoftProfil ArCADiasoft InstagramArCADiasoft w serwisie PinterestRSSRSS
<<