Strona stosuje pliki cookies oraz skrypty do analizy ruchu w serwisie i integracji z usługami firmy Google. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka prywatności i cookie Ukryj

I.T.I.

PODRĘCZNY KALKULATOR INŻYNIERA BUDOWNICTWA
Przejdź do wsparcia technicznego dla programu I.T.I.Pobierz aktualna wersję programu I.T.I. Podęczny kalkulator dla inżynierów. Sklep INTERsoft

Czym jest program I.T.I. ?

INTERAKTYWNE TABLICE INŻYNIERSKIE - nowy podręczny kalkulator dla inżynierów, to podręczne kompendium wiedzy, zawierające narzędzia niezbędne w pracy inżyniera, ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb branży budowlanej. Program zaprojektowany został jako zestaw mniejszych i większych modułów podzielonych na grupy tematyczne. W aplikacji zastosowano najnowocześniejsze technologie informatyczne firmy Microsoft pozwalające na pracę z programem bez jakiegokolwiek szkolenia i wyjątkowy w tego typu aplikacjach interfejs graficzny. W skład tablic wchodzą zarówno niewielkie aplikacje odpowiadające zbiorom tabel w różnych źródłach książkowych, najnowszych normach itp, oraz proste programy liczące z różnych dziedzin wiedzy inżynierskiej. Wersja 4.5 programu zawiera 88 modułów w tym 36 modułów związanych z normami budowlanymi.

Dlaczego warto wybrać program I.T.I. - INTERAKTYWNE TABLICE INŻYNIERSKIE?

Program I.T.I. - INTERAKTYWNE TABLICE INŻYNIERSKIE w wersji 1.0 uzyskał prestiżowe logo Certified for Windows Vista. Oznacza to, że program gwarantuje stabilną pracę z najnowszym systemem operacyjnym Windows Vista we wszystkich wersjach, w pełni wykorzystując możliwości nowej platformy Microsoftu oraz spełnia najwyższe wymagania w zakresie bezpieczeństwa aplikacji, program jest również zgodny z system Windows 7. Program jest ciągle rozwijany o nowe moduły nie tylko z zakresu budownictwa.

Program I.T.I. jest podzielony na cztery grupy licencyjne:

przy czym wersja BASIC jest grupą bezpłatnych modułów dostępnych dla wszystkich, zaś użytkownicy innych naszych programów mogą używać tych modułów do celów komercyjnych.

>>Sprawdź aktualną ofertę na I.T.I.,
program - podręczny kalkulator dla każdego inżyniera.

Ulotka PDF Sklep INTERsoft

ArCADiasoft - BUDUJĄCE OPROGRAMOWANIE
 
Kanał ArCADiasoftProfil ArCADiasoftProfil ArCADiasoft InstagramArCADiasoft w serwisie PinterestRSSRSS
<<