Strona stosuje pliki cookies oraz skrypty do analizy ruchu w serwisie i integracji z usługami firmy Google. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka prywatności i cookie Ukryj

Misja firmy ArCADiasoft

Firma ArCADiasoft Chudzik sp. j. to polska firma działająca na rynku oprogramowania dla budownictwa od 1997 roku, początkowo pod nazwą INTERsoft sp. z o.o. Od początku 2009 roku funkcjonuje w postaci dwóch wyspecjalizowanych jednostek: ArCADiasoft Chudzik sp. j. zajmującej się tworzeniem oprogramowania komputerowego i nowymi technologiami oraz INTERsoft sp. z o.o. zajmującej się marketingiem, sprzedażą i serwisem technicznym i będącej wyłącznym dystrybutorem oprogramowania firmy ArCADiasoft na Polskę.

Autorskie programy firmy ArCADiasoft to rozwiązania przydatne w codziennej pracy inżyniera, architekta i instalatora, bazujące na wieloletnim doświadczeniu jej pracowników w tworzeniu oprogramowania dla budownictwa. Wśród produktów ArCADiasoft znajdują się programy dla budownictwa z zakresu CAD/CAE, programy do użytku domowego oraz programy edukacyjne.

Misją firmy jest tworzenie jak najwyższej jakości oprogramowania w konkurencyjnej cenie obejmującego właściwie każdą dziedzinę projektowania - od architektury i konstrukcji, poprzez instalacje i kosztorysowanie aż do zarządzania i kompleksowej obsługi biura projektów, pojedynczych projektantów oraz grup niezależnych uczestników procesu projektowego, współpracujących ze sobą na etapie tworzenia opracowania. Ideą przyświecającą naszej pracy jest działanie dla dobra Klienta, dlatego też obowiązującymi wszystkich pracowników standardami są profesjonalizm i dążenie do coraz wyższej jakości oferowanego oprogramowania.

Wizytówką firmy jest znany od wielu lat polskim architektom i inżynierom budownictwa autorski obiektowy system ArCADia będący narzędziem do tworzenia dokumentacji technicznej a zarazem kompleksową bazą informacji o budynku. To innowacyjny otwarty system obejmujący z założenia trzy obszary czasowe (projektowanie, realizacja i eksploatacja), a dalej w każdym z nich kolejne trzy obszary przestrzenne (urbanistyka, obiekt, detal).

Zatrudniamy tylko najlepszych. Dobieramy pracowników tak, żeby praca była ich pasją. Wszyscy są zaangażowani w pracę i czerpią z niej przyjemność. Dbamy o dobrą atmosferę w firmie a to przekłada się na dbałość o Klientów. Naszym atutem są posiadane przez pracowników wysokie kwalifikacje i doświadczenie zawodowe, dzięki którym możemy mieć wpływ i wyznaczać kierunek, w którym rozwija się cała branża oprogramowania dla budownictwa. Nasz zespół jest tworzony przez doświadczonych programistów i inżynierów budownictwa, korzystamy również z wiedzy współpracujących z nami autorytetów naukowych ze środowiska akademickiego.

ArCADiasoft - BUDUJĄCE OPROGRAMOWANIE
 
Kanał ArCADiasoftProfil ArCADiasoftProfil ArCADiasoft InstagramArCADiasoft w serwisie PinterestRSSRSS
<<