Strona stosuje pliki cookies oraz skrypty do analizy ruchu w serwisie i integracji z usługami firmy Google. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka prywatności i cookie Ukryj

Pracuj i rozwijaj się w ArCADiasoft - Nasze PRODUKTY

Zobacz czym się zajmujemy i co powstaje w naszej firmie

ArCADiasoft jest niekwestionowanym liderem wśród polskich producentów oprogramowania dla branży budowlanej. Mamy blisko dwudziestoletnie doświadczenie w dostarczaniu rozwiązań informatycznych dla tej branży, jesteśmy autorem kilkudziesięciu programów do obliczeń inżynierskich, projektowania konstrukcji budowlanych, obliczeń energetycznych budynków oraz projektowania wnętrz. Nasze programy używane są w setkach biur projektowych, a nasi klienci to kilkanaście tysięcy architektów, konstruktorów i projektantów z branży budowlanej. W 2010r jako jedna z nielicznych firm branży IT zostaliśmy uhonorowani godłem TERAZ POLSKA. Wyróżnienie to przyznane dla programu ArCADia-TERMO potwierdziło ostatecznie jego dominującą role na rynku i wkład jaki wniosła nasza firma w rozwój pro-energetycznych rozwiązań w branży budowlanej. Wizytówką firmy jest znany inżynierom od lat autorski obiektowy system ArCADia BIM, jedyny polski tak kompleksowy program BIM. System ArCADia BIM, został wyróżniony Złotym Medalem na Międzynarodowych Targach Poznańskich BUDMA 2015, a także Złotym Medalem Wybór Konsumenta 2016 na tych samych targach.

System ArCADia BIM uwzględnia wszystkie aspekty wykonywania projektu budowlanego i zawiera narzędzia dla każdej branży projektowej, poczynając od architektów, przez instalatorów sieci wodno-kanalizacyjnych, gazowych, telekomunikacyjnych i elektrycznych, na audytorach energetycznych kończąc. Modułowość programu i sposób jego licencjonowania oraz zastosowana technologia w żaden sposób nie ograniczają projektantów w udostępnianiu i przekazywaniu swoich projektów i rysunków innym uczestnikom procesu projektowego. Bez względu na posiadane funkcjonalności systemu ArCADia BIM każdy projektant uzyskuje dostęp do pełnych danych modelu budynku, może go również przenieść lub wyeksportować do konkurencyjnych programów innych producentów.Dołączając do naszego zespołu będziesz mógł uczestniczyć w rozwoju systemu ArCADia BIM, polskiego oprogramowania które niezaprzeczalnie w naszym kraju jest rozwiązaniem unikatowym i z powodzeniem może konkurować z produktami największych światowych producentów.
Oprócz systemu ArCADia BIM rozwijamy również inne programu inżynierskie, przeznaczone do obliczeń i projektowania konstrukcji budowlanych oraz obliczeń energetycznych. Do naszego zespołu szukamy zwłaszcza osób zainteresowanych technologiami związanymi z branżą budowlaną. Otwarci jesteśmy na wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych, które umożliwiają przeniesienie oprogramowania inżynierskiego na nowe platformy sprzętowe.

Nasza firma jest wieloletnim członkiem programu partnerskiego firmy Microsoft, co gwarantuje nam dostęp do najnowszych rozwiązań programistycznych i systemowych zanim jeszcze zostaną one wprowadzone na rynek. Praca w naszej firmie umożliwia więc ciągły rozwój i doskonalenie swoich umiejętności.

 

Oferta dla podwykonawców

Prowadzisz działalność gospodarczą, chciałbyś pracować dla nas na zasadach podwykonawcy całego lub części projektu, skontaktuj się z nami.

Kontakt z nami

Chcesz się z nami skontaktować ? Wyślij swoje CV na adres email:
Kliknij by zobaczyć adresy email :


lub listem na nasz adres pocztowy:
ArCADiasoft
90-057 Łódź, ul. Sinkiewicza 85/87

Obserwuj nas w serwisach społecznościowych

Facebook YouTube Google+ Twitter

Nasze sukcesy

Firma ArCADiasoft została wyróżniana wieloma nagrodami za swoją działalność i produkty. W 2010r zostaliśmy laureatem XX edycji konkursu TERAZ POLSKA. To prestiżowe wyróżnienie otrzymaliśmy za program ArCADia-TERMO do obliczeń energetycznych budynków. Chcesz wiedzieć więcej ?

ArCADiasoft - BUDUJĄCE OPROGRAMOWANIE
 
Kanał ArCADiasoftProfil ArCADiasoftProfil ArCADiasoft InstagramArCADiasoft w serwisie PinterestRSSRSS
<<