Strona stosuje pliki cookies oraz skrypty do analizy ruchu w serwisie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka prywatności i cookie Ukryj
 

Pracuj i rozwijaj się w ArCADiasoft

ArCADiasoft to lider wśród polskich producentów oprogramowania dla branży budowlanej. Nasze programy skutecznie konkurują na rynku z produktami największych światowych firm. Nasi pracownicy to zespół ludzi składający się ze specjalistów różnych branż, są wśród nas informatycy, graficy komputerowi, architekci, inżynierowie budownictwa, inżynierowie elektrycy, instalatorzy jak również pracownicy o wykształceniu humanistycznym. Dlatego szukamy pracowników o szerokich kompetencjach, otwartych na rozwój swoich zainteresowań. Nasze oferty pracy publikujemy na storonach firmowych, serwisach społecznościowych a także na portalach pracy, takich jak GoldenLine, Jobpilot, Grupa Pracuj.

Zespół ArCADiasoft

ArCADiasoft i INTERsoft to zespół ludzi oddanych swojej pracy, mających na uwadze fakt, że tworzą wyjątkowe produkty które przyczyniają się do rozwoju branży budowlanej a więc i całej gospodarki. Nasze programy służą tysiącom architektów, konstruktorów i projektantów. Spoczywa na nich duża odpowiedzialność za wykonywane projekty, kupując nasze programy obdarzyli nas jednocześnie zaufaniem, dlatego naszym priorytetem jest jakość oprogramowania. Dołączając do nas musisz mieć świadomość że weźmiesz udział w tworzeniu czegoś wyjątkowego.
 

Kilka słów o tym kim jesteśmy

ArCADiasoft lider oprogramowania dla budownictwa.

Co oferujemy naszym pracownikom

Zobacz jakie warunki pracy oferuje ArCADiasoft.
 

Kilka słów o tym kim jesteśmy

ArCADiasoft to lider oprogramowania dla budownictwa, największy polski producent tego typu oprogramowania.

Nasze projekty

Zobacz czym się zajmujemy i co powstaje w naszej firmie.

Kontakt z nami

Chcesz się z nami skontaktować ? Wyślij swoje CV na adres email:
Kliknij by zobaczyć adresy email :


lub listem na nasz adres pocztowy:
ArCADiasoft
90-057 Łódź, ul. Sinkiewicza 85/87

Obserwuj nas w serwisach społecznościowych

Facebook YouTube Google+ Twitter

Nasze sukcesy

Firma ArCADiasoft została wyróżniana wieloma nagrodami za swoją działalność i produkty. W 2010r zostaliśmy laureatem XX edycji konkursu TERAZ POLSKA. To prestiżowe wyróżnienie otrzymaliśmy za program ArCADia-TERMO do obliczeń energetycznych budynków. Jeśli chcesz wiedzieć więcej ?

ArCADiasoft - BUDUJĄCE OPROGRAMOWANIE
 
Profil ArCADiasoftProfil ArCADiasoft Google PlusRSSRSSKanał ArCADiasoft
<<