Oferty pracy dla handlowców / Zobacz na jakie stanowiska szukamy pracowników w Łodzi

Sprawdź oferty pracy dla:
Programistów | Inżynierów budownictwa | Handlowców

Konsultant oprogramowania CAD

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub średnie techniczne (również studenci 5 roku).
  • Bardzo dobra znajomość oprogramowania CAD/CAE dostępnego na rynku.
  • Znajomość obsługi komputera (Windows, pakiet Office).
  • Zdolności interpersonalne, umiejętność nawiązywania kontaktów).
  • Umiejętność pracy w grupie.
  • Gotowość do okazjonalnych podróży służbowych.

Mile widziane dodatkowe doświadczenie lub wiedza z:

  • Zakresu projektowania dla branży budowlanej.
  • Zakresu projektowania i wyposażenia wnętrz.
  • Doświadczenie z pracy w handlu.
  • Doświadczenie z placu budowy.
  • Doświadczenie z pracy zagranicą.
  • Znajomość dowolnego języka obcego.

Zakres obowiązków:

  • Sprzedaż bezpośrednia oprogramowania CAD / CAE.
  • Wsparcie klientów w podstawowej obsłudze oprogramowania.
  • Wsparcie działu rozwoju oprogramowania w zakresie testowania i pracy z oferowanymi programami.
  • Analiza i opiniowanie wprowadzanych rozwiązań w oprogramowaniu.
  • Testowanie produktów
  • Udział w targach, prezentacjach i pokazach.

Oferujemy:

  • Możliwość wykorzystania i poznania nowoczesnych technologii IT.
  • Motywacyjny system wynagrodzenia, zależny od umiejętności i osiągnięć.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Miejsce zatrudnienia:

  • Łódź / INTERsoft

Aplikacje z CV prosimy przesyłać na adres:

  • e-mail:
  • listownie lub osobiście na adres: ArCADiasoft sp. z o.o. 90-057 Łódź, ul. Sienkiewicza 85/87
ArCADiasoft - BUDUJĄCE OPROGRAMOWANIE

Kanał ArCADiasoftProfil ArCADiasoftProfil ArCADiasoft InstagramArCADiasoft w serwisie PinterestRSSRSS