Strona stosuje pliki cookies oraz skrypty do analizy ruchu w serwisie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka prywatności i cookie Ukryj
 

FORMULARZ ZGŁOSZENIA PROBLEMU TECHNICZNEGO

Korzystając z poniższego formularza mogą Państwo wysłać list do naszych pracowników odpowiedzialnych za pomoc w określonych dziedzinach. Prosimy o szczegółowe sformułowanie pytania oraz opis zaistniałego problemu, gdyż tylko wtedy będziemy mogli udzielić szybkiej i fachowej pomocy.

Dane kontaktowe
Imię i nazwisko :
Adres poczty elektronicznej:
ID klienta :
Inforamcje o programie którego dotyczy zgłoszenie
Program:
Wersja programu:
Informacje o systemie operacyjnym na którym zainstalowany jest program
System operacyjny:
Informacje o komputerze:
Treść zgłoszenia
Wyrażam zgodę na umieszczenie podanych danych w zbiorze danych. Administratorem danych jest ArCADiasoft Chudzik spółka jawna (90-057 Łódź, Sienkiewicza 85/87 ), wpisana do rejestru przedsiębiorców w Krajowym Rejestrze Sądowym pod nr 0000316955 przez Sąd Rejonowy dla Łodzi - Śródmieścia w Łodzi, w którym przechowywana jest dokumentacja rejestrowa spółki. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże ich nie podanie uniemożliwi korzystanie z darmowych programów demonstracyjnych oraz z udziału w specjalistycznych warsztatach poświęconych oprogramowaniu ArCADiasoft. Dane te będą udostępniane spółce INTERsoft Spółce z o. o. ( 90-057 Łódź, Sienkiewicza 85/87 kapitał zakładowy 50.000 PLN, wpisanej do rejestru przedsiębiorców w Krajowym Rejestrze Sądowym pod nr 0000126422 przez Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi XX Wydział Gospodarczy, w którym przechowywana jest dokumentacja rejestrowa spółki ), będącej generalnym dystrybutorem oprogramowania ArCADiasoft. Każdy ma prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania i usunięcia w przypadkach prawem wymaganych.
ArCADiasoft - BUDUJĄCE OPROGRAMOWANIE
 
Profil ArCADiasoftProfil ArCADiasoft Google PlusRSSRSSKanał ArCADiasoft
<<