Strona stosuje pliki cookies oraz skrypty do analizy ruchu w serwisie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka prywatności i cookie Ukryj
 

ArCADia PLUS 10

NOWE MOŻLIWOŚCI OPROGRAMOWANIA CAD, TECHNOLOGIA BIM DLA WSZYSTKICH W PRZYSTĘPNEJ CENIE
Przejdź do wsparcia technicznego dla programu ArCADia PLUS 10Pobierz aktualna wersję programu ArCADia PLUS 10 Sklep INTERsoft

Dlaczego warto poznać program ArCADia 10 firmy ArCADiasoft ?

Program ArCADia 10 opiera się na silniku graficznym IntelliCAD, który należy do konsorcjum ITC (IntelliCAD Technology Consortium), dzięki pracy wielu programistów na całym świecie program ciągle się rozwija. Daje to gwarancje, że pod każdym względem funkcjonalności, możliwości, sposobu działania, będzie to zawsze program na najwyższym światowym poziomie, a jego wybór już dzisiaj jest wyborem najlepszego kierunku rozwoju programów CAD. Firma ArCADiasoft jako członek konsorcjum ITC ma pełny dostęp do technologii niezbędnej do rozwoju aplikacji i bierze w nim czynny udział.

 

 

Program ArCADia 10 łamie monopol firmy Autodesk na rynku programów CAD w Polsce, łamie niczym nieuzasadnione zawyżanie cen i udowadnia, że program o wysokiej jakości i funkcjonalności może być dostępny za cenę odpowiadającą możliwościom każdego projektanta. Jest to filozofia działania zgodna z założeniami naszej firmy, gdzie liczy się profesjonalizm, dobro Klienta i zaspakajanie jego potrzeb. Dlatego zachęcamy Państwa do obdarzenia zaufaniem tego programu i zapraszamy Państwa do skorzystania z innowacyjnych rozwiązań jakie oferuje ArCADia 10. Dzięki ścisłej i bliskiej współpracy między firmami ArCADiasoft i ITC możemy Państwu zaproponować ten program w niezwykle atrakcyjnych cenach, niespotykanych na polskim rynku dla tego typu aplikacji. Wierzymy, że pozwoli to każdemu z Państwa na jakościową zmianę swojej pracy i wspólne z nami zbudowanie strategii własnego rozwoju.

System ArCADia

Czym jest ArCADia 10 ?

ArCADia 10 to funkcjonalny, wielodokumentowy edytor graficzny wspomagający projektowanie 2D i 3D. ArCADia 10 to program specjalnie dedykowany branży budowlanej. Posiada standardowo opcje ułatwiające tworzenie dokumentacji budowlanej (opcja rysowania ścian, wstawianie drzwi, okien, wykazy stolarki). Jest zgodny z programem AutoCAD zarówno w filozofii działania, jak i zapisie i odczycie plików w formacie DWG. Na rynku powstało wiele programów CAD, które oferują podobne możliwości co program AutoCAD, ale ich główną wadą jest niedoskonała obsługa formatu DWG. Współpracując z innymi firmami posługującymi się AutoCAD-em nie można sobie pozwolić na wadliwą wymianę danych. Program ArCADia 10 powstaje na bazie kodu należącego do konsorcjum ITC (IntelliCAD Technology Consortium). Dzięki temu program ArCADia 10 jest zgodny ze standardem plików jaki wprowadził program AutoCAD do projektowania CAD. Właśnie dlatego, dzięki zgodności formatu (dwg), program IntelliCAD odniósł tak ogromny sukces zdobywając ponad 50% udział na rynku amerykańskim.

 

 

Udział firmy ArCADiasoft w konsorcjum ITC gwarantuje naszym Klientom rozwój i ciągłą aktualizację programu. Firma prowadzi prace nad nakładkami branżowymi oraz na bieżąco reaguje na sugestie klientów dostosowując program do polskiego rynku i polskich norm branżowych. ArCADia 10 jako jedyny IntelliCAD ściśle współpracuje z programem ArCon - Wizualna Architektura, znanym w całej Europie programie do projektowania architektonicznego. Rozwój oprogramowania ArCADia 10 jest ściśle związany z pracami nad całym systemem ArCADia, który jest zbiorem aplikacji mających usprawnić pracę projektanta przez wymianę danych z innymi aplikacjami, przy pomocy interfejsów zgodnych z założeniami IFC.

Najlepszym przykładem takiej współpracy jest program ArCADia-TERMO, który wykonuje certyfikat energetyczny oraz ArCADia-TERMO PRO, który dodatkowo pozwala wykonać audyt energetyczny budynku. Program współpracując z ArCADia 10 pobiera z rzutu architektonicznego stworzonego w systemie ArCADia lub przeniesionego do ArCADii z innych programów architektonicznych posiadających interfejs IFC np. takich jak program Allplan, ArchiCAD, Revit lub z programu ArCon geometrię budynku wraz z niezbędnymi danymi i w zasadzie za kliknięciem myszki wykonuje obliczenia cieplne pozwalające na oszacowanie strat w pomieszczeniach, określenie sezonowego zapotrzebowania na ciepło, charakterystyki cieplnej (certyfikat) oraz audytu energetycznego budynku. W takim przypadku dzięki współpracy wszystkich komponentów ArCADia-TERMO pozwala na bardzo szybkie sporządzenie certyfikatu oraz dokonywanie analiz i obliczeń cieplnych. Wybór ArCADia 10 daje więc możliwość współpracy z szerokim spektrum programów a więc jednocześnie współpracy z innymi projektantami.

Zamów jedną z wersji programu ArCADia PLUS 10
Nowoczesnego programu CAD

Sklep INTERsoft

ArCADiasoft - BUDUJĄCE OPROGRAMOWANIE
 
Profil INTERsoftProfil INTERsoft Google PlusRSSRSSKanał INTERsoft
<<