Strona stosuje pliki cookies oraz skrypty do analizy ruchu w serwisie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka prywatności i cookie Ukryj
 
Wersja do wydruku
Polecam

Kwartalnik ArCADia-PRESS

ArCADia-PRESS - co każdy projektant wiedzieć powinien

ArCADia-PRESS nr1 okładka ArCADia-PRESS nr2 okładka ArCADia-PRESS nr3 okładka

ArCADia-PRESS to czasopismo skierowane do osób związanych z branżą budowlaną, które zadebiutowało na rynku w 2009 roku. Kwartalnik to kolejna pozycja wydawnicza firmy ArCADiasoft po podręcznikach i książkach-poradnikach skierowanych do projektantów, kadry naukowej uczelni wyższych, a także studentów kierunków: budownictwo, architektura i inżynieria środowiska. Na jego łamach ukazują się artykuły, dzięki którym czytelnicy na bieżąco mogą aktualizować swoja wiedzę zawodową, poznają nowe produkty i technologie oraz mogą znaleźć ważne i niezbędne informacje środowiskowe. ArCADia-PRESS to kompendium wiedzy fachowej dla każdego czytelnika związanego z budownictwem. W kwartalniku nasi redaktorzy zamieszczają również wartościowe przedruki z branżowej prasy krajowej i zagranicznej.

Autorzy wykorzystując potencjał oraz kompetencje firmy ArCADiasoft obejmujące całe spektrum zagadnień budowlanych, a także stosowne zaplecze merytoryczne i techniczne, w przystępny sposób opisują i przedstawiają zagadnienia techniczne oraz projektowe. W dziale EUROKODY-praktyczne komentarze - od wydania 1/2011 - w zrozumiały sposób przedstawimy teorię i omówimy przykłady związane z projektowaniem podstawowych konstrukcji budowlanych według aktualnie obowiązujących norm opartych na Eurokodach. Zamieszczone przykłady będą stanowiły podstawę do wykonywania obliczeń w rzeczywistych projektach.

Kwartalnik ArCADia Press obejmuje patronatem medialnym wydarzenia związane z szeroko rozumianą branżą budowlaną – targi, konferencje, seminaria, itp. W tym zakresie, w roku 2009, współpracowaliśmy z organizatorami targów BUDMA, Elektotechnika czy Olimpady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych oraz wielu konferencji branżowych.

Do konkretnych wydań kwartalnika ArCADia-PRESS dołączane są płyty z atrakcyjnym oprogramowaniem (nawet w wersjach komercyjnych!) oraz materiałami informacyjno-technicznymi firm-reklamodawców (Danfoss, Viessmann, Stiebel-Eltron, Recticel-Izolacje, Bruk-Bet, Avant).


Redakcja:


Redaktor naczelny:
Jarosław Chudzik
e-mail:

Sekretarz redakcji:
Jarosław Cisłak
e-mail:

Biuro reklamy:
Jarosław Cisłak
tel.: +48 42 689 11 01; tel. kom.: +48 602 35 35 21
e-mail:

Kontakt z czytelnikami:
Małgorzata Chrząstowska
tel.: +48 42 689 11 28; fax: +48 42 689 11 00
e-mail:

Komunikacja PR:
Małgorzata Waszczyk-Cocińska
tel.: +48 42 689 11 17; tel. kom. +48 664 131 989
e-mail:

Piszą dla nas:

  • Tomasz Żuchowski - specjalista z zakresu EPBD, członek Polskiego Komitetu Normalizacyjnego z zakresu ochrony cieplnej budynków.
  • Andrzej Jurkiewicz - specjalista w zakresie kontraktów ESCO (gospodarowania energią), wykładowca studiów podyplomowych.
  • Błażej Ciarkowski - architekt i historyk sztuki.
  • Przemysław Berg - dziennikarz, autor artykułów związanych z nauką, inżynierią i architekturą, redaktor naukowy w internetowej redakcji Polityki, w latach 1997-2002 redaktor naczelny Playboya.
  • Jerzy Bralczyk - profesor, językoznawca.
  • Janina Maroschik - dziennikarz, członek Niemieckiego Związku Dziennikarzy

Więcej informacji o kwartalniku znajduje się w serwisie: www.arcadiapress.pl
Prenumeratę oraz pojedyncze wydania kwartalnika można zakupić w sklepie: www.intersoft.pl

ArCADiasoft - BUDUJĄCE OPROGRAMOWANIE
 
Profil ArCADiasoftProfil ArCADiasoft Google PlusRSSRSSKanał ArCADiasoft
<<