Strona stosuje pliki cookies oraz skrypty do analizy ruchu w serwisie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka prywatności i cookie Ukryj
DE EN RU
FORMULARZ ZAMÓWIENIA PŁYTY DVD Z PROGRAMAMI W WERSJI DEMO.
Jeśli chcą Państwo otrzymać bezpłatnie płytę DVD zawierającą wersje demonstracyjne naszych programów prosimy o skorzystanie z poniższego formularza.
Imię i nazwisko :
E-mail :
Branża / profil działalności :
Telefon :
Dane adresowe :
Miasto :
Kod Pocztowy :
Ulica i nr. domu, lokalu:
Nazwa programu:
Wyrażam zgodę na umieszczenie podanych danych w zbiorze danych. Administratorem danych jest ArCADiasoft Chudzik spółka jawna (90-057 Łódź, Sienkiewicza 85/87 ), wpisana do rejestru przedsiębiorców w Krajowym Rejestrze Sądowym pod nr 0000316955 przez Sąd Rejonowy dla Łodzi - Śródmieścia w Łodzi, w którym przechowywana jest dokumentacja rejestrowa spółki. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże ich nie podanie uniemożliwi korzystanie z darmowych programów demonstracyjnych oraz z udziału w specjalistycznych warsztatach poświęconych oprogramowaniu ArCADiasoft. Dane te będą udostępniane spółce INTERsoft Spółce z o. o. ( 90-057 Łódź, Sienkiewicza 85/87 kapitał zakładowy 50.000 PLN, wpisanej do rejestru przedsiębiorców w Krajowym Rejestrze Sądowym pod nr 0000126422 przez Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi XX Wydział Gospodarczy, w którym przechowywana jest dokumentacja rejestrowa spółki ), będącej generalnym dystrybutorem oprogramowania ArCADsoft. Każdy ma prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania i usunięcia w przypadkach prawem wymaganych.
ArCADiasoft Logo
 
Profil ArCADiasoftProfil ArCADiasoftRSSKanał ArCADiasoft
<<