Strona stosuje pliki cookies oraz skrypty do analizy ruchu w serwisie i integracji z usługami firmy Google. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka prywatności i cookie Ukryj

Sprawdź ofertę na oprogramowanie INTERsoft-INTELLICAD 2023. Sprawdź ofertę na oprogramowanie ArCADia-TERMOCAD 10.

Nagroda dla ArCADiasoft Chudzik sp. j. za system ArCADia BIM.
POZNAJ PROGRAM NASZEGO SYSTEMU : ArCADia - DROGI EWAKUACYJNE .
ArCADia-DROGI EWAKUACYJNE to moduł branżowy systemu ArCADia BIM. Program pozwala na projektowanie sieci dróg ewakuacyjnych w budynkach. Umożliwia ich wizualizację i wydruk kolorowych tablic w wielkościach według potrzeb użytkownika. Program kierowany jest do inżynierów, architektów i osób prowadzących budowy, bądź osób zajmujących się eksploatacją istniejących budynków użyteczności publicznej.
ArCADia-TERMO 6 PRO wykona świadectwo energetyczne i audyt energetyczny.
Odznaka Zasłużony dla Politechniki Łódzkiej dla Prezesa naszej firmy Jarosława Chudzika.
ArCADia BIM współpracuje z programem AutoCAD® - projektuj zgodnie z BIM.
Tytuł Lidera Nowych Technologii za ArCADia-TERMO PRO.
ZŁOTY MEDAL BUDMA 2015 - WYBÓR KONSUMENTÓW dla ArCADia BIM.
Rama 3D i Rama 2D dostępna w wersji 15.
R3D3-Rama 3D służy do przeprowadzania obliczeń statycznych i wymiarowania płaskich i przestrzennych układów prętowych. Wersja 15 programu Rama 3D i Rama 2D do analizy konstrukcji stalowych, żelbetowych i drewnianych, wprowadza kolejne udoskonalenia do pracy z programem. Najważniejszą cechą nowej wersji jest udostępnienie programu dla platformy 64-bit, co zdecydowanie podniosło wydajność aplikacji i szybkość wykonywanych obliczeń.
ArCADia-TERMO 5 - NOWOŚĆ w naszej ofercie.
System ArCADia - polskie oprogramowanie CAD zgodne z BIM.
Koncepcja systemu programów branżowych ściśle współpracujących ze sobą powstała w naszej firmie około 8 lat temu. Jej początki to program ArCADia-ARCHITEKTURA którego zasadniczym celem było przyspieszenie wykonywania rysunku .dwg. Idea systemu oparta o używanie w rysunku obiektów a nie tylko kresek pozwoliła nam na budowanie kolejnych innowacyjnych aplikacji branżowych skierowanych min. do projektantów instalacji. System ArCADia doczekał się również własnego silnika graficznego początkowo był to program ArCADia-GRAF, przekształcony następnie w moduł ArCADia-START. Programy ArCADia pracują również w trybie nakładki jako rozszerzenie programu ArCADia-INTELLICAD lub programu AutoCAD, obecna wersja ArCADii wspiera najnowsze wersje programu AutoCAD czyli AutoCAD 2011, 2012, 2013.
ArCADiasoft - BUDUJĄCE OPROGRAMOWANIE
 
Kanał ArCADiasoftProfil ArCADiasoftProfil ArCADiasoft InstagramArCADiasoft w serwisie PinterestRSSRSS
<<