Strona stosuje pliki cookies oraz skrypty do analizy ruchu w serwisie i integracji z usługami firmy Google. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka prywatności i cookie Ukryj

CENTRUM PRASOWE - ZDJĘCIA Z WYDARZEŃ FIRMY

 

I Warsztaty Projektanta 2012 zorganizowane przez firmę INTERsoft

INTERsoft I Warsztaty Projektanta odbyły się 4 października br. w Hotelu Campanile przy ul. Piłsudskiego 27 w Łodzi.
 

Targi BUDMA 2012 w Poznaniu - wyróżnienie "ACANTHUS AUREUS" dla firmy INTERsoft

W dniach 24-27 stycznia 2012 odbyły się targi BUDMY w Poznaniu. Nasze stoisko mieściło się w pawilonie 4 – stoisko 14. Była to idealna okazja do zapoznania się z systemem ArCADia – jedynym polskim systemem BIM.

Nasza firma otrzymała na Międzynarodowych Targach Budma 2012 wyróżnienie "ACANTHUS AUREUS" za stoisko targowe najbardziej sprzyjające realizacji strategii marketingowej firmy.

 

TERAZ POLSKA 2010 - ArCADia-TERMO

W dniu 24 maja podczas Koncertu Galowego w Teatrze Wielkim w Operze Narodowej w Warszawie, Kapituła Polskiego Godła Promocyjnego wyłoniła listę laureatów tegorocznej edycji Konkursu „TERAZ POLSKA”. Wśród laureatów znalazł się program ArCADia-TERMO PRO firmy ArCADiasoft.

 

Łódź Proponuje - Konstruktor

Firma INTERsoft została laureatem VII edycji konkursu "Łódź Proponuje" organizowanego przez Prezydenta miasta Łodzi.
 

ŁÓDŹ PROPONUJE 2009 Kreatywni i Innowacyjni

W ramach ogólnopolskiej konferencji "Biznes, sztuka, technologia - jak połączyć te siły dla rozwoju miasta?" odbyła się uroczystość wręczenia statuetek i dyplomów w konkursie "Łódź Proponuje - Kreatywni i Innowacyjni". W jednym miejscu, w Sali Balowej Hotelu Andel’s zostały zaprezentowane nowatorskie pomysły, będące niezaprzeczalnymi wizytówkami naszego miasta. My, prezentowaliśmy się aż w dwóch kategoriach!
 

"Młodzi w Łodzi" szkolenie ArCADia-IntelliCAD

W dniu 16 czerwca w siedzibie naszej firmy odbyło się szkolenie z obsługi programu ArCADia-IntelliCAD organizowane z cyklu " Twoja kariera w Twoich rękach". To ostatnie takie szkolenie przed wakacjami. W szkoleniu udział wzięło 12 studentów łódzkich uczelni, głównie z Politechniki Łódzkiej.
 

Targi BUDMA 2010

Targi BUDMA oferują bardzo bogaty program targowy, stanowiąc jedyną w swoim rodzaju okazję do spotkań i wymiany doświadczeń między specjalistami z branży budowlanej. Również my na tę specjalną okazję przygotowaliśmy szeroką ofertę, w której będziemy prezentować nasze nowości. Serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa do odwiedzenia naszego stoiska, które mieścić się będzie w pawilonie nr 1, stoisko nr 40.
 

Nagroda Gospodarcza Województwa Łódzkiego dla firmy ArCADiasoft.

Dnia 1 lipca 2010r. o godz. 19.00 w Muzeum Miasta Łodzi odbyło się uroczyste wręczenie Nagrody Gospodarczej Województwa Łódzkiego.
 

ArCADia-TERMO PRO nagrodzony Złotym Medalem MTB BUDMA 2009

Firma INTERsoft od lat jest uczestnikiem targów BUDMA. W tym roku zostaliśmy wyróżnieni szczególną nagrodą: "Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Budownictwa BUDMA".
 

Zobacz również :

ArCADiasoft - BUDUJĄCE OPROGRAMOWANIE
 
Kanał ArCADiasoftProfil ArCADiasoftProfil ArCADiasoft InstagramArCADiasoft w serwisie PinterestRSSRSS
<<