Strona stosuje pliki cookies oraz skrypty do analizy ruchu w serwisie i integracji z usługami firmy Google. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka prywatności i cookie Ukryj
Wersja do wydruku
Polecam

Targi BUDMA 2010

Targi BUDMA oferują bardzo bogaty program targowy, stanowiąc jedyną w swoim rodzaju okazję do spotkań i wymiany doświadczeń między specjalistami z branży budowlanej. Również my na tę specjalną okazję przygotowaliśmy szeroką ofertę, w której będziemy prezentować nasze nowości. Serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa do odwiedzenia naszego stoiska, które mieścić się będzie w pawilonie nr 1, stoisko nr 40.
Organizatzorzy targów jak co roku zapraszają do udziału w licznych seminariach i innych wydarzeniach okołotargowych: Dzień Inżyniera Budownictwa, Dzień Dekarza, Dzień Urbanisty, Dzień Architektury. Podczas targów przedstawione zostaną udane realizacje budynków pasywnych. Domy Pasywne są najnowszą generacją budynków energooszczędnych, w których mikroklimat może być utrzymywany bez oddzielnego aktywnego systemu ogrzewania, czy klimatyzacji. (więcej czytaj w kwartalniku ArCADia-PRESS - zapytaj o kwartalnik na naszym stoisku) Firma INTERsoft podczas tegorocznych targów zaprezentuje swoje NOWOŚCI w ofercie, w tym również najnowszą wersję znanego już wszystkim programu ArCADia-TERMO, zdobywcę Złotego Medalu BUDMA 2009. Targi to idealna okazja do omówienia ciekawych zagadnień z naszymi ekspertami, którzy z chęcią będą dzielić się z Państwem swoją wiedzą i doświadczeniem.
Budma 2010 03
opis Budma2010-03.jpg
Budma 2010 04
Budma 2010 04 opis
Budma2010-05.jpg
Budma2010-05.jpg
targi BUDMA 2010
targi BUDMA 2010 opis zdjecia

Zobacz również :

ArCADiasoft - BUDUJĄCE OPROGRAMOWANIE
 
Kanał ArCADiasoftProfil ArCADiasoftProfil ArCADiasoft InstagramArCADiasoft w serwisie PinterestRSSRSS
<<