Strona stosuje pliki cookies oraz skrypty do analizy ruchu w serwisie i integracji z usługami firmy Google. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka prywatności i cookie Ukryj

ArCon 17

PROJEKTOWANIE WNĘTRZ - TRYB PROJEKTOWY W 3D, WIZUALIZACJA ARCHITEKTONICZNA
Przejdź do wsparcia technicznego dla programu ArCon 17
Opis|Możliwości|Poprzednie wersje|

ArCon 17 to narzędzie CAD do tworzenia projektów architektonicznych składających się ze wstępnej dokumentacji technicznej, przekrojów oraz fotorealistycznej wizualizacji wraz z możliwością spaceru w czasie rzeczywistym po zaprojektowanym obiekcie i jego otoczeniu. Pomimo profesjonalnej oraz specjalistycznej funkcjonalności, ArCon pozostaje programem prostym w obsłudze z intuicyjnym interfejsem użytkownika.

Aplikacja dedykowana jest architektom, inżynierom budowlanym, projektantom wnętrz oraz producentom mebli do prezentacji własnego asortymentu w realistycznie zaprojektowanych wnętrzach. Program ArCon to nie tylko wspaniałe narzędzie do planowania lecz również instrument prezentacji własnego asortymentu. W ciągu dziesięciu lat program zyskał grono ponad 10000 użytkowników. Stał się już standardem w dziedzinie projektowania architektonicznego, będąc perfekcyjnym narzędziem do wizualizacji. Wersja 17 pozwala na współpracę i wymianę danych z innymi aplikacjami. Wszystko to staje się możliwe dzięki aplikacją systemu ArCADia, który jest od kilku lat rozwijany przez naszą firmę. ArCon w wersji 17 ma zintegrowany ze sobą program ArCADia-START, który przez 30 dni działa również jako w pełni funkcjonalny edytor graficzny CAD. ArCon współpracując z programem ArCADia-START dzięki interfejsowi IFC umożliwia wymianę danych projektu z takimi programami jak Allplan, Revit czy ArchiCAD oraz zapis do formatu dwg. Ponadto ArCon 17 exportuje dane do wysokiej klasy aplikacji renderujących np programu 3D Studio MAX, 3D Studio Designe, Cinema 4D czy ArCon RenderStudio. Program posiada znacznie większą bazę obiektów i tekstur, teraz jest to ponad 20000 obiektów są wśród nich między innymi obiekty biurowe firmy WINI, kuchenne Alno oraz Melitta i elementy sanitarne firm: Ideal Standard, Kaldewei i Kermag. Bibliotek zawiera ponad 12000 tekstur. ArCon 17 ma rozwiniętą opcje wersjonowania widoku projektu, pokazywania elementów nowych, istniejących i do wyburzenia. Doszły także nowe schody, które można wstawić jako drewniane lub monolityczne na dowolnym rzucie jako schody zabiegowe lub wielobiegowe. Spocznik lub zakręt schodów jest opcjonalny, co pozwala na stworzenie zupełnie nowych schodów, które podlegają także edycji w obrysie.

ArCon-Wizualna Architektura to program, który spełnia wymagania i oczekiwania stawiane przez architektów programom komputerowym służącym do nowoczesnego projektowania architektonicznego. Praca w programie odbywa się w dwóch trybach: konstrukcyjnym (rzuty poziome, przekroje) oraz projektowym (aranżacja wnętrz, wizualizacja, spacer).

Sprawdz cenę programu ArCon 17 w sklepie Intersoft.
ArCADiasoft - BUDUJĄCE OPROGRAMOWANIE
 
Kanał ArCADiasoftProfil ArCADiasoftProfil ArCADiasoft InstagramArCADiasoft w serwisie PinterestRSSRSS
<<