Strona stosuje pliki cookies oraz skrypty do analizy ruchu w serwisie i integracji z usługami firmy Google. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka prywatności i cookie Ukryj

O FIRMIE ArCADiasoft

TERAZ POLSKA dla ArCADia-TERMO
Prezydent Bronisław Komorowski wręcza godło TERAZ POLSKA dla programu ArCADia-TERMO prezesowi ArCADiasoft
Prezydent Bronisław Komorowski wręcza
godło "TERAZ POLSKA" dla programu ArCADia-TERMO
prezesowi ArCADiasoft Jarosławowi Chudzikowi.

Firma ArCADiasoft Chudzik sp.j. to polska firma działająca na rynku oprogramowania dla budownictwa. Jej autorskie programy to rozwiązania przydatne w codziennej pracy inżyniera, proste i intuicyjne, przemyślane w najmniejszym detalu, a jednocześnie technicznie oparte o najnowocześniejszą technologię. Współczesna praca projektanta wymaga programów całościowych. Firmą, która może sprostać takim wyzwaniom jest ArCADiasoft posiadająca niezbędne kompetencje obejmujących całe spektrum zagadnień budowlanych, stosowne zaplecze merytoryczne oraz techniczne, i bazująca na wieloletnim doświadczeniu w tworzeniu oprogramowania dla budownictwa.

Od wielu lat pracujemy nad systemem ArCADia, który w swoich założeniach opiera się na idei BIM (Building Information Modelling), pozwala on na gromadzenie, aktualizowanie i wprowadzanie kompleksowej informacji o budynku do bazy danych już w momencie projektowania. Baza ta umożliwia czerpanie dowolnej informacji w każdej chwili na etapach projektowania, budowy i eksploatacji budynku. Pierwszy element tego systemu ArCADia-ARCHITEKTURA został przez nas dołączony do IntelliCADa jako narzędzie architektoniczne i wprowadzony na rynek pod nazwą ArCADia-IntelliCAD. Zaawansowane wsparcie poszczególnych branż, jest realizowane sukcesywnie w postaci kolejnych elementów takich jak np: ArCADia-START, ArCADia-ARCHITEKTURA, ArCADia-SIECI KANALIZACYJNE, ArCADia-SIECI GAZOWE czy aplikacji przeznaczonych dla branży elektrycznej ArCADia-SIECI ELEKTRYCZNE. Programy te korzystają ze wspólnej bazy danych o obiektach (budowlanych), umożliwiają pełną współpracę między poszczególnymi branżami i wymianę informacji i projektów w ramach systemu jak również poza nim. Aplikacje ArCADia posiadają obsługę formatu IFC, który pozwala na współpracę z takimi programami jak np: Allplan, Archicad, Revit.

System ArCADia stał się obecnie wizytówką firmy, jest znany od wielu lat polskim architektom i inżynierom budownictwa autorski obiektowy system ArCADia będący bazą informacji o budynku, do której dane i informacje o wszystkich elementach użytych w projekcie architektonicznym wprowadza się poprzez użycie ArCADii jako nakładki na program IntelliCAD lub Autocad. To innowacyjny otwarty system obejmujący z założenia trzy obszary czasowe (projektowanie, realizacja i eksploatacja), a dalej w każdym z nich kolejne trzy obszary przestrzenne (urbanistyka, obiekt, detal), co oznacza, że i inni producenci oprogramowania mogą dołączać do niego swoje aplikacje.

Firma ArCADiasoft czerpiąc z doświadczenia firmy INTERsoft, która od początku swojej działalności współpracowała z niemieckimi firmami, które doceniając fachowość naszych programistów zlecały jej wykonanie programów na rynek niemiecki, takich jak:

  • ''Leksykon Giełdowy'' (BörsenLexikon) wprowadzający użytkowników w świat giełdy papierów wartościowych
  • program edukacyjny ''Lumie, mądry smok'' (Lumie der kluge Drache)
  • program ''Druckstudio''
  • ABC Steinsystem
  • program ''GartenWelt'' do projektowania ogrodów
  • program DWG-Export - jako istotny element nowej wersji ArCona DE

stara się tą współpracę kontynuować i rozwijać ją na inne obszary. W naszych najbliższych planach jest również wprowadzenie do aplikacji obsługi innych wersji językowych i dostosowanie ich do wymogów tamtejszych przepisów.

Tworzymy również oprogramowanie na zamówienie. Dzięki temu, że możemy wykorzystać już posiadane oprogramowanie oraz zdobyte w ten sposób doświadczenie, to nasze rozwiązania są pewne, sprawdzone i w przystępnych cenach. Zaufały nam już między innymi takie firmy jak: SANITEC-Koło, HENKEL Polska, BlackRedWhite, Balma, Jarocin, PAROC, Maxit-OPTIROC, Wydawnictwo MURATOR, Pfleiderer, REHAU czy PURMO.

Firma ArCADiasoft podobnie jak i INTERsoft w swojej codziennej działalności nie zapomina również o zaangażowaniu społecznym. ArCADiasoft współpracuje z uczelniami wyższymi kształcącymi na kierunkach: architektura i budownictwo wyposażając ośrodki akademickie w pełni funkcjonalne szkoleniowe wersje programów dla budownictwa. Dzięki nam studenci otrzymują bezpłatnie programy z licencją studencką. Pomagamy również bliźnim wspierając instytucje opiekujące się dziećmi i młodzieżą, wspieramy również incjatywy sportowe biorąc wkład w sponsorowaniu drużyny niepełnosprawnych "koszykarzy na wózkach" oraz siatkarskich drużyn juniorskich klubu sportowego WIFAMA.WYBRANE AKTUALNOŚCI
INTERsoft-INTELLICAD 2023 w super cenie 534,-netto
ArCADiasoft wyróżniona za innowacyjność.
Dofinansowanie z Funduszy Europejskich pn. Własność intelektualna w Twojej firmie.
ArCADiasoft - BUDUJĄCE OPROGRAMOWANIE
 
Kanał ArCADiasoftProfil ArCADiasoftProfil ArCADiasoft InstagramArCADiasoft w serwisie PinterestRSSRSS
<<