PRACA I KARIERA

Aktualnie firma ArCADiasoft poszukuje pracowników na stanowiska :

Aplikacje z CV prosimy przesyłać na adres:

  • e-mail:
  • listownie lub osobiście na adres: ArCADiasoft sp. z o.o. 90-057 Łódź, ul. Sienkiewicza 85/87

Programista

Wymagania:

  • Znajomość języków programowania C++ lub C#
  • Doświadczenie oraz znajomość bibliotek MFC

Mile widziana znajomość:

  • STL i środowiska .NET
  • DirectX, OpenGL
  • Java
  • Oprogramowania CAD/CAM dostępnego na rynku

Wymagamy:

  • Umiejętności pracy zespołowej

Oferujemy:

  • Możliwość wykorzystania i poznania nowoczesnych technologii IT.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, zależne od umiejętności i osiągnięć.
  • Możliwość intensywnego rozwoju zawodowego oraz pracę z młodym, ambitnym i prężnym zespołem.

Miejsce zatrudnienia:

  • Łódź

Programista / Programista - Lider zespołu

Wymagania:

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie i tworzenie aplikacji w technologii C++ i C#
  • Tworzenie materiałów projektowych: specyfikacji wymagań, testów i dokumentacji

  • Java

Wymagania:

  • Samodzielności i umiejętności organizacji czasu pracy
  • Zdolności zarzšdzania grupš - dotyczy Lidera Zespołu.
  • Umiejętności analitycznego myślenia
  • Zdolności interpersonalnych i umiejętności pracy w zespole

Oferujemy:

  • Cała Polska
ArCADiasoft - BUDUJĄCE OPROGRAMOWANIE

Kanał ArCADiasoftProfil ArCADiasoftProfil ArCADiasoft InstagramArCADiasoft w serwisie PinterestRSSRSS