Strona stosuje pliki cookies oraz skrypty do analizy ruchu w serwisie i integracji z usługami firmy Google. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka prywatności i cookie Ukryj

Arcon 9 - arch. Jolanta Żur

"Wnętrza mieszkalne domu jendorodzinnego" w Świnoujściu

Arcon 9 - arch. Jolanta Żur "Wnętrza mieszkalne domu jendorodzinnego" w Świnoujściu
Pracownia Projektowa ARTVIZ to pracowania autorska, prowadzona przez dyplomowanego architekta wnętrz. Zajmuje się projektowaniem oraz wyposażaniem indywidualnych i developerskich wnętrz mieszkaniowych, a także wnętrz biurowych, hotelowych, użyteczności publicznej i innych. projekty prezentowane są jako fotoralistyczne wizualizacje, co bardzo ułatwia komunikację miedzy projektantem a inwestorem i później między inwestorem a wykonawcą. Projektuje i modernizuje wnętrza małe i duże. Projektują również chętnie pokoje dziecięce. Projekty i wizualizacje wnętrz wykonuje dla klienta indywidualnego, developerów i producentów.

Projekt domu jednorodzinnego z naturalnym kamieniem. Dominującą rolę w projekcie odgrywa rozświetlony piaskowiec w holu i jadalni oraz eleganckie i dekoracyjne drzwi drewniane. Naturalny kamień eksponowany jest we wnękach z podświetleniem halogenowym lub lampami zwisowymi. Zadaniem aranżacyjnym było również zespolenie w projekcie elementów nowoczesnych i zachowanego stylizowanego wyposażenia. Sypialnia na poddaszu z zamaskowanym przejściem do garderoby. W projekcie wnętrza wkomponowano okładziny tekstylne. Projekt wykonany w ArCon 9, ostateczne wizualizacje wnętrz wykonane są w programie zewnętrznym: 3d Studio MAX z V-Ray.

W pracy projektowej wykorzystuję różne programy i nakładki. ArCon-Wizualna Architektura towarzyszy mi od początku i jest głównym programem do szybkiego opracowania koncepcji projektu. Pierwszą licencję zakupiłam w roku 2002 i był to ArCon 5, a wkrótce ArCon 6+. Obecnie pracuję na najnowszej wersji programu i zawsze niecierpliwie oczekuję kolejnej aktualizacji. Możliwości programu urozmaicam w zależności od potrzeb, albo dodatkową obróbką graficzną, albo renderingami fotorealistycznymi w programach zewnętrznych. Współpraca między programami nie jest problemem.

Projekt: Wnętrza mieszkalne domu jednorodzinnego
Data wykonania projektu: 2009
Realizacja: 2009/10
Powierzchnia: 220m2
Lokalizacja: Świnoujście

Autor projektu: Pracownia Projektowa ARTVIZ
Strona www: www.artviz.pl

Pobierz prezentacje w pliku pdf

ArCADiasoft - BUDUJĄCE OPROGRAMOWANIE
 
Kanał ArCADiasoftProfil ArCADiasoftProfil ArCADiasoft InstagramArCADiasoft w serwisie PinterestRSSRSS
<<