Strona stosuje pliki cookies oraz skrypty do analizy ruchu w serwisie i integracji z usługami firmy Google. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka prywatności i cookie Ukryj

Arcon 9 - arch. Jacek Wasążnik : Projekt mieszkania w Toruniu

Arcon 9 - arch. Jacek Wasążnik : Projekt mieszkania w Toruniu
Pracownia projektowa Trendy - projektowanie wnętrz, J.A.Wasążnik, mieści się w Mokrem k. Grudziadza. Od 2001 roku projektuje, modernizuje oraz wyposaża mieszkania, domy, sklepy i biura. Od 2005 roku projekty wykonuje w programie ArCon, obecnie w wersji ArCon 9 +. Część wizualizacji po wykonaniu w programie ArCon dodatkowo jest obrabiana w innych profesjonalnych programach komputerowych jak Blender, Renderman, 3Dmax. Propozycje firmy uwzględniają różnorodne gusty oraz możliwości finansowe klientów. Dodatkowa oferta TRENDY jest też wyposażanie wnętrza w meble, elementy dekoracyjne oraz oświetleniowe. Firma działa na terenie całej Polski i Europy.

Proponujemy kompleksowe rozwiązania, zajmując się poszczególnymi etapami prowadzonych inwestycji, poczynając od projektów koncepcyjnych i planowanej wizji, aż do projektu wykonawczego. Projekty wykonujemy w profesjonalnych programach komputerowych (Arcon, Blender, Renderman, 3D MAX), co pozwala Klientom zobaczyć swoje przyszłe wnętrze na fotorealistycznych wizualizacjach”.

Projekt: wnętrze mieszkalne
Data wykonania projektu: 2006
Powierzchnia: 160m2
Lokalizacja: Toruń

Autor projektu: arch. Jacek Wasążnik
Strona www: www.trendypro.pl

Pobierz prezentacje w pliku pdf

ArCADiasoft - BUDUJĄCE OPROGRAMOWANIE
 
Kanał ArCADiasoftProfil ArCADiasoftProfil ArCADiasoft InstagramArCADiasoft w serwisie PinterestRSSRSS
<<