Strona stosuje pliki cookies oraz skrypty do analizy ruchu w serwisie i integracji z usługami firmy Google. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka prywatności i cookie Ukryj

Arcon 9 - arch. Paweł Karpiuk : "Krzywa knajpa" w Nałęczowie

Arcon 9 - arch. Paweł Karpiuk : "Krzywa knajpa" w Nałęczowie

PAWEŁ KARPIUK

Ur. w 1965 r.
W 1993 roku ukończył studia w Instytucie Wychowania Artystycznego w Lublinie o specjalizacji - malarstwo w pracowni Mieczysława Hermana. Aktualnie prowadzi autorska pracownie plastyczna. Głównie zajmuje się projektowaniem wnętrz i projektowaniem graficznym.
Podstawowym programem w jego pracy jest ArCon, Photoshop i Corel. Najczęstszym tematem projektowym jest - hol, salon, łazienka i kuchnia w mieszkaniach i domach. W drugiej kolejności - restauracje i sklepy.

Pomysł na tą "krzywą" knajpę wziął się stąd, że miałem już dość patrzenia na takie same - niechlujne wnętrza, drewnianych karczm i zajazdów serwujących "domowe jadło". (A może bardziej miałem dość tego paskudnego jedzenia). Skoro ma być „drewno” to niech będzie ale wyraźnie, inne niż te wszystkie przy drogach.... Myśl przewodnia projektu to drewniane belki ustawione pod różnymi kątami - podpierające sufit. Najbardziej masywne - kręgosłup całego założenia - przecinają pomieszczenie wzdłuż. Mniejsze belki, rozchodzą się także promieniście na boki od środka. Dzielą lokal na przytulniejsze przestrzenie i wskazują miejsce w lokalu najważniejsze - bar.

Podstawowym i ulubionym programem w mojej pracy jest ArCon. Prace z ArConem zacząłem od Wymarzonego Domu jako eksperyment i pomoc w szkicach odręcznych..., dzis używam najnowszej wersji programu ArCon.

Projekt: restauracja
Data wykonania projektu: 2007
Powierzchnia: 230m2
Lokalizacja: Nałęczów

Autor projektu: arch. Paweł Karpiuk
Strona www: www.karpiuk.com.pl

Pobierz prezentacje w pliku pdf

ArCADiasoft - BUDUJĄCE OPROGRAMOWANIE
 
Kanał ArCADiasoftProfil ArCADiasoftProfil ArCADiasoft InstagramArCADiasoft w serwisie PinterestRSSRSS
<<