Strona stosuje pliki cookies oraz skrypty do analizy ruchu w serwisie i integracji z usługami firmy Google. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka prywatności i cookie Ukryj

Nakładka Przedmiar

NAKŁADKA PRZEZNACZONA DO TWORZENIA RÓŻNORODNYCH PRZEDMIARÓW
Przejdź do wsparcia technicznego dla programu Nakładka PrzedmiarPobierz wersje demo (trial) programu intersoft-intellicad
Możliwości programu|

Program współpracuje z programem

  • Program ArCADia 10 (32bit)
  • Program ArCADia PLUS 10 (32bit)
  • Program INTERsoft-INTELLICAD (32bit)

Program umożliwia przeprowadzenie przedmiarów:

  • liniowych,
  • powierzchniowych,
  • objętościowych,
  • ilościowych (np. zliczanie punktów)

Podczas przedmiarowywania istnieje możliwość zmiany jednostek, w jakich tworzone są przedmiary, w stosunku do istniejącego rysunku dokumentacji. Istnieje możliwość automatycznego przeskalowania wszystkich wprowadzanych pomiarów poprzez podanie współczynnika skali lub wskazanie odcinka i podanie jego nowej wartości.
Każdy zadawany przedmiar jest wprowadzany na odpowiednią warstwę. Oddzielnie umieszczane są obszary przedmiarów powierzchniowych, liniowych i objętościowych, dzieląc dodatkowo elementy na zadawane pomiary ujemne i dodatnie. Listy obiektów, czyli spis wszystkich zadanych przedmiarów pokazany jest w wraz z nazwą zadawanych pomiarów, ich opisem, wielkością i jednostką, w jakiej pomiar został wprowadzony. Dodatkowo obiekty przed wprowadzeniem można posegregować na „logiczne grupy” pomagające w sortowaniu otrzymanych informacji.

Wprowadzone przedmiary mogą zostać zapisane w projekcie lub wyeksportowane do innych programów, dostępne są trzy formaty zapisu *.xml, *.xls (Microsoft Excel), *.ath. Ilość eksportowanych elementów jest zależna od zaznaczenia, można wybrać zarówno poszczególne elementy, kolumny jak i wiersze zdefiniowanych tabel przedmiarów.

Przedmiar - nakładka dla programu IntelliCAD przedmair - nakładka dla programu IntelliCAD

Sprawdz cenę programu Nakładka Przedmiar w sklepie Intersoft.
Zobacz ulotkę o programie Nakładka Przedmiar.
ArCADiasoft - BUDUJĄCE OPROGRAMOWANIE
 
Kanał ArCADiasoftProfil ArCADiasoftProfil ArCADiasoft InstagramArCADiasoft w serwisie PinterestRSSRSS
<<