Strona stosuje pliki cookies oraz skrypty do analizy ruchu w serwisie i integracji z usługami firmy Google. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka prywatności i cookie Ukryj

ArCon 15

PROJEKTOWANIE WNĘTRZ - TRYB PROJEKTOWY W 3D, WIZUALIZACJA ARCHITEKTONICZNA
Przejdź do wsparcia technicznego dla programu ArCon 15
Opis|Możliwości|

ArCon 15 to narzędzie CAD do tworzenia projektów architektonicznych składających się ze wstępnej dokumentacji technicznej, przekrojów oraz fotorealistycznej wizualizacji wraz z możliwością spaceru w czasie rzeczywistym po zaprojektowanym obiekcie i jego otoczeniu. Pomimo profesjonalnej oraz specjalistycznej funkcjonalności, ArCon pozostaje programem prostym w obsłudze z intuicyjnym interfejsem użytkownika.
Aplikacja dedykowana jest architektom, inżynierom budowlanym, projektantom wnętrz oraz producentom mebli do prezentacji własnego asortymentu w realistycznie zaprojektowanych wnętrzach. Program ArCon to nie tylko wspaniałe narzędzie do planowania lecz również instrument prezentacji własnego asortymentu. W ciągu dziesięciu lat program zyskał grono ponad 10000 użytkowników. Stał się już standardem w dziedzinie projektowania architektonicznego, będąc perfekcyjnym narzędziem do wizualizacji.

Wersja 15 nie wprowadza może rewolucyjnych zamian do samej aplikacji pozwala jednak na lepszą współpracę i wymianę danych z innymi aplikacjami. Wszystko to staje się możliwe dzięki aplikacją systemu ArCADia który jest od kilku lat rozwijany przez naszą firmę. ArCon w wersji 15 ma zintegrowany ze sobą program ArCADia-START, który przez 30 dni działa również jako w pełni funkcjonalny edytor graficzny CAD. ArCon współpracując z programem ArCADia-START dzięki interfejsowi IFC umożliwia wymianę danych projektu z takimi programami jak Allplan, Revit czy ArchiCAD oraz zapis do formatu dwg. Taka współpraca otwiera przed więc przed nim możliwości znacznie lepszego exportu danych do wysokiej klasy aplikacji renderujących np programu 3D Studio MAX, 3D Studio Designe , Cinema 4D czy ArCon RenderStudio. program posiada znacznie większą bazę obiektów i tekstur, teraz jest to ponad 13000 obiektów i 12000 tekstur, są wśród nich między innymi obiekty biurowe firmy WINI i elementy sanitarne firm: Ideal Standard, Kaldewei i Kermag. Wersja 15 pozwa obecnie na wykonywanie łamanych przekrojów oraz pozwala na automatycznie kolorowanie pomieszczeń w trybie projektowym 2D zgodnie z ich funkcjonalnością, funkcja ta umożliwia również nakładanie własnych tekstur.
ArCon-Wizualna Architektura to program, który spełnia wymagania i oczekiwania stawiane przez architektów programom komputerowym służącym do nowoczesnego projektowania architektonicznego. Praca w programie odbywa się w dwóch trybach: konstrukcyjnym (rzuty poziome, przekroje) oraz projektowym (aranżacja wnętrz, wizualizacja, spacer).

ArCon 9.0 - Obiekty Biblioteki Arcon Wnętrza ArCon 9.0

Sprawdz cenę programu ArCon 15 w sklepie Intersoft.
Zobacz ulotkę o programie ArCon 15.
ArCADiasoft - BUDUJĄCE OPROGRAMOWANIE
 
Kanał ArCADiasoftProfil ArCADiasoftProfil ArCADiasoft InstagramArCADiasoft w serwisie PinterestRSSRSS
<<