Strona stosuje pliki cookies oraz skrypty do analizy ruchu w serwisie i integracji z usługami firmy Google. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka prywatności i cookie Ukryj

Nagroda Gospodarcza Województwa Łódzkiego dla firmy ArCADiasoft.


Nagroda została przyznana w 6 kategoriach: „Duże przedsiębiorstwo”, „Średnie przedsiębiorstwo”, „ Małe przedsiębiorstwo”, „Mikroprzedsiębiorstwo”, „Gospodarstwo Rolne”, „Wynalazek w dziedzinie produktu lub technologii”.

To już po raz 7 o Nagrodę Gospodarczą Województwa Łódzkiego 2010 ubiegało się blisko 60 firm z województwa łódzkiego. Kapituła NGWŁ, której przewodniczył Andrzej Moszura, nominowała do nagrody 22 przedsiębiorstwa, z których 6 otrzyma nagrody. Tegoroczna edycja tej prestiżowej nagrody była jednak wyjątkowa, bo po raz pierwszy została zorganizowana wspólnie przez Wojewodę Łódzkiego i Marszałka Województwa Łódzkiego.

Doroczną Nagrodą Gospodarczą Województwa Łódzkiego honorowane są firmy produkcyjne i usługowe oraz gospodarstwa rolne, które mogą się pochwalić wyższym od przeciętnej wzrostem przychodów i zysków, aktywnym inwestowaniem, tworzeniem miejsc pracy i dbaniem o ich jakość. Premiowane są również dokonania firm w premiowaniu regionu oraz prospołeczna i charytatywna aktywność przedsiębiorstw.



Prezes Jarosław Chudzik odbiera nagrodę Gospodarcza Wojewodztwa Łódzkiego z rąk wojewody Jolanty Chełminskiej
Prezes Jarosław Chudzik odbiera nagrodę Gospodarczą Wojewodztwa Łódzkiego z rąk wojewody Jolanty Chełminskiej
aktualizacja: 02.07.2010
Wersja do wydruku
Polecam
ArCADiasoft - BUDUJĄCE OPROGRAMOWANIE
 
Kanał ArCADiasoftProfil ArCADiasoftProfil ArCADiasoft InstagramArCADiasoft w serwisie PinterestRSSRSS
<<