Strona stosuje pliki cookies oraz skrypty do analizy ruchu w serwisie i integracji z usługami firmy Google. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka prywatności i cookie Ukryj

Status Microsoft Certified Partner dla firmy INTERsoft (obecnie ArCADiasoft Chudzik sp.j.)

Tytuł ten jest potwierdzeniem jakości i zgodności naszego oprogramowania (NetMan) z wymaganiami Microsoft (potwierdzonej przez niezależną firmę), pracownicy posiadają odpowiednie kompetencje i kwalifikacje, a nasi Klienci, zgodnie z wymogami programu MCP, potwierdzili wykorzystanie w codziennej praktyce aplikacji NetMan. Dzięki programowi "Microsoft Certified Partner" nasza firma uzyskała łatwiejszy dostęp do najnowszych technologii informatycznych co zaowocuje nowymi projektami, które mamy nadzieję wprowadzą najnowsze rozwiązania do oprogramowania projektowo-obliczeniewoego i wyznaczą nowe standardy jak niegdyś program ArCon czy obecnie program Rama 3D.
Program MCP daje również łatwiejszy dostęp do wyspecjalizowanych szkoleń, umożliwi to podniesienie kwalifikacji naszych pracowników co z pewnością przełoży się na jakość naszych produktów. Już dziś nasze najlepsze rozwiązania znalazły się w katalogu aplikacji Windows zatwierdzone przez redaktorów katalogu jako produkty godne uwagi klientów i w pełni zgodne z systemem Windows.

Zainteresowanym polecamy strony firmy Microsoft informujące szerzej o programie MCP.
Serwis internetowy Microsoft Partner.
Lista firm Microsoft Partner.
aktualizacja: 12.07.2005
Wersja do wydruku
Polecam
ArCADiasoft - BUDUJĄCE OPROGRAMOWANIE
 
Kanał ArCADiasoftProfil ArCADiasoftProfil ArCADiasoft InstagramArCADiasoft w serwisie PinterestRSSRSS
<<