Strona stosuje pliki cookies oraz skrypty do analizy ruchu w serwisie i integracji z usługami firmy Google. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka prywatności i cookie Ukryj
INTERsoft-INTELLICAD uniwersalne narzędzie CAD dla wszystkich branż.

INTERsoft-INTELLICAD uniwersalne narzędzie CAD dla wszystkich branż.

Program INTELLICAD w różnych wersjach od lat cieszy się ogromną popularnością. Nasza firma jako pierwsza w Polsce została członkiem konsorcjum ITC i wprowadziła program ITC Intellicad na polski rynek. W blisko 15 letniej obecności platformy Intellicad w Polsce, wydaliśmy kilkanaście różnych wersji programów opartych o platformę ITC Intellicad, gwarantujcą pełną zgodność z formatem DWG przeznaczonych do wykonywania rysunków CAD a program zyskał tysiące użytkowników.

Tak o genezie programu mówi prezes INTERsoft i właściciel ArCADiasoft Jarosław Chudzik:

"Szanowni Państwo,
jesteśmy członkiem IntelliCAD Technology Consortium (ITC) od 2002 roku. Uczestnicy tego non profit przedsięwzięcia finansują i nadzorują tworzenie oprogramowania CAD, które jako pierwsze stanowiło realną alternatywę dla programu AutoCAD. Sami również opracowujemy i udostępniamy rozwiązania informatyczne, które są implementowane do wspólnego kodu źródłowego.

Większość firm, w tym i my, używa tego narzędzia jako silnika graficznego w autorskich, specjalistycznych aplikacjach. Nasz sztandarowy produkt, multidyscyplinarny system ArCADia BIM także korzysta z rozwiązań IntelliCAD’a.

Projektowanie w oparciu o technologię BIM bez wątpienia jest nieuniknioną przyszłością branży budowlanej, jednak jak zauważyliśmy cały czas występuje potrzeba używania prostego i uniwersalnego narzędzia CAD. Wychodząc naprzeciw temu zapotrzebowaniu opracowaliśmy program INTERsoft-INTELLICAD. Jako producent oprogramowania możemy nie tylko aplikację tę kształtować, ale również ustanawiać jej cenę, dlatego specjalnie dla polskich inżynierów ustaliliśmy korzystne warunki zakupu.

Kupując to rozwiązanie otwieracie sobie Państwo także drogę do łatwego przejścia w świat technologii BIM, wtedy, kiedy uznacie to za stosowne." 

INTERsoft-INTELLICAD - dobry i niezawodny program CAD Pod wpływem oczekiwań klientów postanowiliśmy jednak wprowadzić do sprzedaży prostszą wersję programu CAD przeznaczoną nie tylko dla branży budowlanej ale dla wszystkich branż projektowych gdzie rysunek CAD jest nieodłączną częścią powstawania projektu. Wersja INTERsoft-INTELLICAD jest więc programem pozbawianym systemu ArCADia BIM, który jest w całości skierowany dla inżynierów budownictwa. Program INTERsoft-INTELLICAD 10 wprowadza więc zmiany w zawartości i sposobie instalacji aplikacji. Z instalacją programu INTELLICAD nie jest już obecnie domyślnie instalowany system ArCADia BIM, zawierający budowlane moduły branżowe. INTERsoft-INTELLICAD jest w efekcie mniejszy i lżejszy w instalacji dla systemu operacyjnego. INTERsoft-INTELLICAD 10 jest wersją nastawioną na szybkość działania programu, program jest dostępny w wersji 64-bitowej i posiada zaimplementowaną wielowątkowość co wyraźnie zwiększa jego szybkość działania na platformach wieloprocesorowych. Posiada również wsparcie dla monitorów wysokich rozdzielczości 4K i skalowania systemu Windows.
Program ma szerokie możliwości zapisu i odczytu plików DWG, od najstarszej wersji 2.5 do formatu DWG 2013 oraz odczyt najnowszego formatu DWG 2018 z konwersja do wersji DWG 2013. INTERsoft-INTELLICAD współpracuje z licznymi nakładkami, np.: StalCAD, ŻelbetCAD, InstalCAD, INTERsoft-PRZEDMIAR, modułami systemu ArCADia do tworzenia kompleksowego modelu BIM.

Zmiany w najnowszej wersji INTERsoft-INTELLICAD 10.4: (wydanej 15.03.2018)

Nowe funkcje:
 • Wybierz podobne (z dodawaniem do selekcji i oknem ustawień), Multiodnośnik, Edytor Multilinii, Linia przerwania.
 • Podpięta nowa wersja silnika graficznego ODA Teigha 4.2.11.
 • Nowe okno definicji kreskowania i wypełniania gradientem.
 • Wydzielony pasek narzędzi Express tools.
 • Tworzenie paczki projektu i użycie narzędzia jego zapisu eTransmit.
 • Okno programu podzielone na zakładki w których wyświetlane są kolejno otwarte rysunki.
 • Nowe sposoby obsługi interfejsu programu, jego ustawień i eksportu ustawionego profilu programu.
 • Ustawienie przyciągania punktów charakterystycznych do podrysów.
 • Wbudowany konwerter plików DWG do formatu DWG 2018, konwersja automatyczna do DWG 2013, bez zapisu w formacie DWG 2018.
 • Przystosowanie do obsługi monitorów 4K i skalowania systemu Windows 10.
 • Rozbijanie atrybutów do tekstu i rozbijania tekstów, autonumerowanie.
 • Nowy dodatkowy edytor tekstu wielowierszowego (zmieniany zmienną systemową MTEXTED).


POBIERZ NAJNOWSZĄ WERSJE PROGRAMU INTERsoft-INTELLICAD
aktualizacja: 07.02.2017
Wersja do wydruku
Polecam
ArCADiasoft - BUDUJĄCE OPROGRAMOWANIE
 
Kanał ArCADiasoftProfil ArCADiasoftProfil ArCADiasoft InstagramArCADiasoft w serwisie PinterestRSSRSS
<<