Strona stosuje pliki cookies oraz skrypty do analizy ruchu w serwisie i integracji z usługami firmy Google. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka prywatności i cookie Ukryj
ArCADia-TERMO zmienia się w ArCADia-TERMOCAD.

ArCADia-TERMO zmienia się w ArCADia-TERMOCAD.

ArCADia-TERMO to najpopularniejszy na polskim rynku program przeznaczony do sporządzania świadectw charakterystyki energetycznej wymaganych przy transakcjach najmu oraz sprzedaży budynków lub lokali oraz do obliczeń zapotrzebowania na ciepło i chłód pomieszczeń. Można w nim też wykonywać audyty energetyczne, remontowe i audyty efektywności energetycznej, np. dla celów otrzymania premii modernizacyjnej. Program może być także wykorzystywany do certyfikowanych obliczeń BREEAM. Dzięki prostej i intuicyjnej obsłudze oraz bogatej bazie podpowiedzi użytkownik programu w łatwy i szybki sposób opracowuje konieczne dokumenty zgodnie z wymogami prawnymi. ArCADia-TERMO może poszczycić się licznymi nagrodami i wyróżnieniami w wielu konkursach. Program jako jedyny na rynku zdobył Złoty Medal Międzynarodowych Targów BUDMA, został laureatem w konkursie "TERAZ POLSKA" oraz zdobył nominacje w konkursie "Łódź Proponuje - Innowacyjni i Kreatywni – Innowacyjny Produkt", a po pozytywnym przejściu testów od firmy Microsoft otrzymał prawo do użycia logo "Certified for Windows Vista".

Po blisko 8 latach obecności programu na rynku, zdecydowaliśmy się na zmianę nazwy produktu z ArCADia-TERMO na ArCADia-TERMOCAD. Podyktowane to zostało faktem wbudowania w program w pełni funkcjonalnego edytora graficznego pozwalającego modelować bryłę budynku. Edytor TERMOCADIA umożliwia import rysunków w formacie .dwg oraz import i eksport projektów systemu ArCADia BIM, dzięki temu rozwiązaniu oprogramowanie do obliczeń energetycznych budynków jest jeszcze lepiej zintegrowane z naszym systemem projektowania ArCADia BIM, którego celem jest jak najlepsze wspieranie projektantów w pracy zgodnie z założeniami BIM [Building Information Modelling].

ArCADia-TERMOCAD 7 jest programem dostępnym także w wersji 64-bit, co zdecydowanie wpływa na komfort pracy z systemem ArCADia BIM. Dzięki nowej wersji obecnie możliwa jest pełna komunikacja z 64-bitowymi aplikacjami systemu ArCADia BIM.
Zdecydowanie zalecamy wszystkim użytkownikom programu przejście na tę wersję programu. Przed zakupem aktualizacji mogą Państwo przetestować nową wersję programu, pobierając go już dziś i korzystając z 28-dniowego okresu próbnego, w którym dostępna jest pełna funkcjonalność programu ArCADia-TERMOCAD, łącznie z zapisem projektów. Jednocześnie polecamy Państwu pobranie nowej wersji systemu ArCADia BIM, która również umożliwia pracę z programem w pełnej funkcjonalności wszystkich modułów i zapisem projektów przez 28 dni od daty instalacji.

Nowe funkcjonalności wersji 7:

  • Wbudowany edytor graficzny TERMOCADIA do modelowania bryły budynku
  • Wbudowany edytor tekstowy ArCADia-TEXT
  • Audyt efektywności energetycznej (dotyczy wersji PRO; w tym obliczenia modernizacji oświetlenia), nowy raport audytu z kartą audytu zgodną ze wzorem z rozp. Ministra Gospodarki z 10 sierpnia 2012 r.
  • Nowa precyzyjna mapa OpenStreetMap
  • Nowy raport "Zestawienie przegród" (orientacje + powierzchnie)
  • Zapis ŚCHE do plików XML
  • Baza materiałów izolacyjnych ISOVER
  • Program dostępny w wersji 64-bit, większa wydajność aplikacji

aktualizacja: 15.05.2017
Wersja do wydruku
Polecam
ArCADiasoft - BUDUJĄCE OPROGRAMOWANIE
 
Kanał ArCADiasoftProfil ArCADiasoftProfil ArCADiasoft InstagramArCADiasoft w serwisie PinterestRSSRSS
<<