Strona stosuje pliki cookies oraz skrypty do analizy ruchu w serwisie i integracji z usługami firmy Google. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka prywatności i cookie Ukryj
ArCADia-INWENTARYZATOR innowacyjny program do rysowania przy pomocy dalmierza.

ArCADia-INWENTARYZATOR innowacyjny program do rysowania przy pomocy dalmierza.

Firma Leica od dwudziestu lat jest producentem uznanych na całym świecie urządzeń pomiarowych, elementów optycznych dla bardzo wielu branż przemysłu i usług. Produkty firmy to między innym dalmierze laserowe, znajdziemy wśród nich proste modele D210 oraz wysoce zaawansowane jak D510 i D8. Bliska współpraca z Leica Geosystems pozwoliła naszej firmie opracować program ArCADia-INWENTARYZATOR. Dalmierz w połączeniu z oprogramowaniem ArCADia staje się wyjątkowym na naszym rynku rozwiązaniem które pozwala praktycznie automatycznie wykonywać rynek CAD zgodny z formatem .dwg. Zastosowanie go w codziennej pracy np inwentaryzatora daje ogromną oszczędność czasu.

ArCADia - INWENTARYZATOR i ArCADia 10

Oba programy stanowią w pełni funkcjonalne środowisko CAD, ArCADia 10 jest podstawowym edytorem graficznym systemu ArCADia do wykonywania rysunków, interfejs programu integruje również w sobie wszystkie aplikacje systemu ArCADia. Poszczególne moduły dla innych branż są dostępne w wersji demonstracyjnej, użytkownik ma więc przegląd możliwości całej ArCADi. ArCADia - INWENTARYZOTOR to oprogramowanie dedykowane przede wszystkim osobą zajmującym się inwentaryzacja budynków. Program w połączeniu z dalmierzem można jednak z powodzeniem wykorzystywać w codziennej pracy projektanta pozwala on bowiem na podstawie danych z dalmierza automatycznie wprowadzać do projektu wymiary różnych obiektów, takich jak okna, drzwi, elementów instalacji jak również elementy wyposażenia pomieszczeń.

  • Komunikacja systemu ArCADia z urządzeniami bluetooth. Automatyczne wykonywanie rysunku w środowisku CAD z zapisem do formatu .dwg na podstawie danych z dalmierza.
  • ArCADia to w pełni funkcjonalny edytor CAD z obsługą plików .dwg zgodnych ze standardem programu AutoCAD wszystkich wersji do 2014.
  • Współpraca z programem AutoCAD 2013/2014/2015/2016 również w wersji 64bit. Programy ArCADia wówczas instalują się i pracują jako nakładki programu AutoCAD.
  • Przyjazny interfejs użytkownika integrujący wszystkie moduły ArCADia.

ArCADia-INWENTARYZATOR, rzut z rusnkiem dwg Okno właściwości obiektu w systemie ArCADia z modułem ArCADia-INWENTARYZATOR


aktualizacja: 04.10.2016
Wersja do wydruku
Polecam
ArCADiasoft - BUDUJĄCE OPROGRAMOWANIE
 
Kanał ArCADiasoftProfil ArCADiasoftProfil ArCADiasoft InstagramArCADiasoft w serwisie PinterestRSSRSS
<<