Strona stosuje pliki cookies oraz skrypty do analizy ruchu w serwisie i integracji z usługami firmy Google. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka prywatności i cookie Ukryj
BUDMA 2015 - Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich dla systemu ArCADia BIM.

BUDMA 2015 - Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich dla systemu ArCADia BIM.

Z przyjemnością i dumą informujemy, że nasz sztandarowy produkt – system ArCADia BIM – został wyróżniony Złotym Medalem na Międzynarodowych Targach Poznańskich BUDMA 2015.

Będący wizytówką firmy ArCADiasoft Chudzik sp. j. autorski obiektowy system ArCADia BIM służy do tworzenia dokumentacji technicznej i jednocześnie jest kompleksową bazą informacji o budynku. W inteligentny sposób wspomaga on i koordynuje prace wszystkich uczestników procesu projektowania w każdej ich fazie. Łącząc specjalistyczne moduły branżowe w jeden wirtualny model budynku, zapewnia pełną kontrolę i bezpieczeństwo na etapie projektowania, usprawnia i przyspiesza etap realizacji i pozwala na sprawne zarządzanie budynkiem podczas jego eksploatacji.
Wszystkie moduły ArCADii stworzone zostały wprawdzie jako elementy jednego systemu, ale mogą także pracować niezależnie. Dzięki temu że mają zdolność komunikacji ze sobą, można za ich pomocą obsłużyć większość procesów projektowych i ujawniają się prawdziwe zalety systemu. Zawiera on wiele rozwiązań umożliwiających automatyczne tworzenie rysunków i schematów potrzebnych do stworzenia dokumentacji. Upraszcza proces projektowy dzięki możliwości analizy w świecie wirtualnym wielu wariantów i schematów oraz umożliwia wybór optymalnego rozwiązania – stworzenie modelu 3D daje projektantowi możliwość precyzyjnego sprawdzenia wszystkich detali, a program pozwala na wychwycenie błędów i kolizji.
Ze względu na zindywidualizowane potrzeby klientów istnieje możliwość zakupu tylko kilku wybranych modułów i ewentualne uzupełnienie systemu o kolejne w przyszłości, co pozwala użytkownikowi na znaczne oszczędności finansowe.

Obecnie system ArCADia BIM, wraz z innymi medalistami, startuje w konkursie „Złoty Medal – Wybór Konsumentów”. Wszystkich jego użytkowników i sympatyków prosimy o oddanie głosu. Można zagłosować codziennie. Dla nas liczy się każdy Państwa głos!

aktualizacja: 03.02.2015
Wersja do wydruku
Polecam
ArCADiasoft - BUDUJĄCE OPROGRAMOWANIE
 
Kanał ArCADiasoftProfil ArCADiasoftProfil ArCADiasoft InstagramArCADiasoft w serwisie PinterestRSSRSS
<<