Strona stosuje pliki cookies oraz skrypty do analizy ruchu w serwisie i integracji z usługami firmy Google. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka prywatności i cookie Ukryj

Otwarcie pracowni na Politechnice Łódzkiej pod patronatem ArCADiasoft.

W dniu 10 czerwca 2011 r. odbyło się uroczyste otwarcie pracowni informatycznej na Wydziale Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska Politechniki Łódzkiej. Znajdująca się na I piętrze gmachu budownictwa pracownia służy studentom już od wielu lat. Została ona ostatnio wyremontowana, a remont i zakup nowego sprzętu były współfinansowane przez ArCADiasoft Chudzik sp. j. Na komputerach jest zainstalowane oprogramowanie sponsorującej spółki, a studenci korzystają z niego na zajęciach.

ArCADiasoft patronem pracowni komputerowej na Politechnice Łódzkiej W uroczystości wzięli udział Prorektor ds. Kształcenia Pan dr hab. inż. Krzysztof Jóźwik, prof. nadzw., Dziekan Wydziału Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska Pan dr hab. inż. Dariusz Gawin, prof. nadzw., właściciel firmy ArCADiasoft Pan Jarosław Chudzik oraz inni goście. 

ArCADiasoft patronem pracowni komputerowej
aktualizacja: 10.06.2011
Wersja do wydruku
Polecam
ArCADiasoft - BUDUJĄCE OPROGRAMOWANIE
 
Kanał ArCADiasoftProfil ArCADiasoftProfil ArCADiasoft InstagramArCADiasoft w serwisie PinterestRSSRSS
<<