Strona stosuje pliki cookies oraz skrypty do analizy ruchu w serwisie i integracji z usługami firmy Google. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka prywatności i cookie Ukryj

Nowy numer ArCADia-PRESS Nr 1/2011 [6] z wkładką o Eurokodach już w sprzedaży!

Od bieżącego numeru do pisma będzie dołączony całoroczny cykl publikacji na temat podstaw projektowania konstrukcji budowlanych według aktualnie obowiązujących norm opartych na EUROKODACH. Każde opracowanie przedstawione jest w przystępny sposób a przykłady prowadzą krok po kroku przez proces wymiarowania.

ArCADia-PRESS Nr 1/2011 [6]


Czym jest ArCADia-PRESS ?

Impulsem do jego powstania była potrzeba zgromadzenia w jednym miejscu materiałów zarówno krajowych jak i zagranicznych związanych z praktyką projektową w branży budowlanej. Pismo kierujemy do projektantów, architektów, konstruktorów, instalatorów - użytkowników oprogramowania komputerowego oraz inwestorów i wykonawców.


Zachęcamy do wspólnego redagowania ArCADii-PRESS, mile widziane będą wszelkie przejawy Państwa dziennikarskiej aktywności w postaci wypowiedzi do działów "Kij w mrowisko" i "Będąc młodym inżynierem" oraz większych form wypowiedzi, w postaci felietonów czy artykułów.

Na Państwa wypowiedzi prosimy kierować na adres redakcji:  lub bezpośrednio do naszej redakcyjnej koleżanki Małgorzaty Chrząstowskiej 

SPRAWDŹ OFERTĘ SPECJALNĄ NA PRENUMERATĘ Z KSIĄŻKĄ 
przejdź do sklepu internetowego i zamów

Szczegóły: tel: 42 689 11 11, email:

Redakcja:

Redaktor naczelny: Jarosław Chudzik
Sekretarz Redakcji: Jarosław Cisłak,
Kontakt z czytelnikami: Małgorzata Chrząstowska,
Komunikacja PR: Małgorzata Waszczyk-Cocińska,

Serwis www: www.arcadiapress.pl

Zachęcam do lektury,

Małgorzata Waszczyk-Cocińska

 

*ilość płyt ograniczona

aktualizacja: 25.03.2011
Wersja do wydruku
Polecam
ArCADiasoft - BUDUJĄCE OPROGRAMOWANIE
 
Kanał ArCADiasoftProfil ArCADiasoftProfil ArCADiasoft InstagramArCADiasoft w serwisie PinterestRSSRSS
<<