Strona stosuje pliki cookies oraz skrypty do analizy ruchu w serwisie i integracji z usługami firmy Google. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka prywatności i cookie Ukryj

"Młodzi w Łodzi" odwiedzili INTERsoft i ArCADiasoft

W dniu 31 maja w ramach zorganizowanego przez Biuro Rozwoju Przedsiębiorczości i Obsługi Inwestora Urzędu Miasta Łodzi programu pod nazwą Poznaj Łódzkich Pracodawców w naszej firmie odbyło się spotkanie z grupą studentów IV i V roku Politechniki Łódzkiej. W Dniu Otwartym uczestniczyli studenci Wydziału Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska, Wydziału Elektrycznego oraz Wydziału Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej.

Podczas wizyty u nas goście zapoznali się z historią firm INTERsoft i ArCADiasoft, dowiedzieli się, jak wygląda proces wytwarzania oprogramowania, wraz z przykładami implementacji algorytmów, jakie są możliwości wykorzystania naszego oprogramowania jeszcze podczas studiów, a także jakie są perspektywy odbycia w naszej firmie praktyk stażu lub stałego zatrudnienia.

Mieli okazję zwiedzić całą firmę i zajrzeć do Działu Rozwoju Oprogramowania, gdzie na co dzień goście z zewnątrz nie mają wstępu. Wszyscy uczestnicy wycieczki otrzymali upominki zarówno od firmy INTERsoft, jak i od programu Młodzi w Łodzi. Były i niezamierzone efekty specjalne. Podczas pobytu naszych gości cały wieżowiec Oriona został ewakuowany w ramach próbnego alarmu przeciwpożarowego.

aktualizacja: 03.06.2011
Wersja do wydruku
Polecam
ArCADiasoft - BUDUJĄCE OPROGRAMOWANIE
 
Kanał ArCADiasoftProfil ArCADiasoftProfil ArCADiasoft InstagramArCADiasoft w serwisie PinterestRSSRSS
<<