Strona stosuje pliki cookies oraz skrypty do analizy ruchu w serwisie i integracji z usługami firmy Google. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka prywatności i cookie Ukryj
Program ArCADia-RAMA jest programem, służącym do przeprowadzania obliczeń statycznych przestrzennych układów prętowych. Umożliwia obliczenia i wymiarowanie konstrukcji stalowych, żelbetowych i drewnianych. Program cechuje się innowacyjnym i jednocześnie przyjaznym interfejsem zadawania danych, który pozwala na graficzne wprowadzanie danych – geometrię układu możemy zdefiniować używając wyłącznie myszki. W przypadku wersji 3D obliczane są przestrzenne układy prętowe, natomiast wersja 2D pozwala na obliczenia płaskich układów prętowych. Program współpracuje z kilkoma modułami wymiarującymi również zgodnie z Euronormami.
Powrót do listy zobacz

ArCADia-Rama 16 - nowa wersja programu

Prezentacja nowej wersji programu ArCAdia-RAMA - projektowanie, wymiarowanie, obliczenia wytrzymałości konstrukcji. Nowy moduł EuroStal BUILT-UP.

Prezentacja nowego modułu EuroStal BUILT-UP - przekroje wielogałęziowe.

R3D3-EuroStal BUILT-UP, to moduł dla programu ArCADia-RAMA, przeznaczony do wymiarowania prętów i elementów złożonych, blisko i dalekogałęziowych o pasach równoległych, zgodnie z normą PN-EN 1993-1-1 Eurokod 3: czerwiec 2006.

R3D3 - Rama 3D

R3D3-Rama 3D Program przeznaczony jest dla konstruktorów budowlanych do obliczeń statycznych i wymiarowania płaskich i przestrzennych konstrukcji

Powrót do listy zobacz
ArCADiasoft - BUDUJĄCE OPROGRAMOWANIE
 
Kanał ArCADiasoftProfil ArCADiasoftProfil ArCADiasoft InstagramArCADiasoft w serwisie PinterestRSSRSS
<<