Strona stosuje pliki cookies oraz skrypty do analizy ruchu w serwisie i integracji z usługami firmy Google. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka prywatności i cookie Ukryj
ArCADia-INWENTARYZATOR to unikatowe narzędzie wspomagające inwentaryzację budynku przez automatyczne wykonywanie rysunku w formacie DWG na podstawie danych z dalmierza bluetooth. Inwentaryzacja budynku jest procesem bardzo pracochłonnym i często drogim, jest obowiązkowa w przypadku, gdy planowany jest remont domu, przebudowa lub nadbudowa domu, przy wymianie konstrukcji dachu oraz zmieniane rozmiarów i ilości otworów okiennych i drzwiowych w ścianach. Połączenie dalmierza i programów ArCADia pozwala wykonać jednocześnie z obmiarem budynku dokumentację architektoniczną. Dzięki możliwości wskazywania kierunku pomiaru klawiszami funkcyjnymi dalmierza, użytkownik może jednocześnie prowadzić obmiar oraz budować w komputerze przestrzenny model budynku uzyskując szybko rysunek DWG i jednocześnie cyfrowy model budynku. Pozwala to na znaczne przyspieszenie pracy inwentaryzatora oraz otwiera przed nim nowe możliwości inwentaryzacji budynku. Program jest częścią systemu ArCADia BIM, działa jako moduł branżowy dla programu ArCADia 14.
Powrót do listy zobacz

ArCADia-INWENTARYZATOR program do inwentaryzacji budynków, obmiaru pomieszczeń

ArCADia-INWENTARYZATOR to program wspomagający tworzenie profesjonalnej dokumentacji technicznej w zakresie rzutów i przekrojów inwentaryzowanych budynków bezpośrednio podczas obmiaru, umożliwia bezprzewodowe pobieranie danych z elektronicznych urządzeń pomiarowych wyposażonych w interfejs Bluetooth. Wykonuje na podstawie tych danych automatycznie rysunek z podglądem w 3D. pozwala na półautomatyczne wykonywanie rysunku przy braku dalmierza z technologią bluetooth przez ręczne określanie długości i kierunku ściany. Umożliwia sklejanie pomieszczeń w całość, wykonuje obliczenia zgodnie z normami budowlanymi.

Powrót do listy zobacz
ArCADiasoft - BUDUJĄCE OPROGRAMOWANIE
 
Kanał ArCADiasoftProfil ArCADiasoftProfil ArCADiasoft InstagramArCADiasoft w serwisie PinterestRSSRSS
<<