Strona stosuje pliki cookies oraz skrypty do analizy ruchu w serwisie i integracji z usługami firmy Google. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka prywatności i cookie Ukryj
Program ArCADia-INSTALACJE GAZOWE ZEWNĘTRZNE umożliwia obiektowe tworzenie rysunków elementów przyłącza gazowego i zewnętrznej instalacji gazowej (zlokalizowanej poza budynkiem lub grupą budynków). Projektowanie może być realizowane na rzutach zagospodarowania przestrzennego w postaci podkładów geodezyjnych (podkładów rastrowych) lub na własnych rysunkach przedstawiających istniejącą lub projektowaną sieć. Program daje możliwość automatycznego tworzenia schematów obliczeniowych oraz profili podłużnych przebiegu rurociągów wraz z obiektami instalacji.
Powrót do listy zobacz

ArCADia - INSTALACJE GAZOWE ZEWNĘTRZNE | Projektowanie instalacji gazowych w budownictwie

ArCADia-INSTALACJE GAZOWE ZEWNĘTRZNE to moduł branżowy systemu ArCADia. Program przeznaczony jest dla projektantów sieci i instalacji gazowych jak i dla wszystkich osób zajmujących się branżą sanitarną i instalacyjną w budownictwie. Program w połączeniu z modułem ArCADia-START może działać jako samodzielna aplikacja lub jako nakładka dla programu AutoCAD lub programu ArCADia-INTELLICAD.

Powrót do listy zobacz
ArCADiasoft - BUDUJĄCE OPROGRAMOWANIE
 
Kanał ArCADiasoftProfil ArCADiasoftProfil ArCADiasoft InstagramArCADiasoft w serwisie PinterestRSSRSS
<<