Strona stosuje pliki cookies oraz skrypty do analizy ruchu w serwisie i integracji z usługami firmy Google. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka prywatności i cookie Ukryj
 
ArCADia-INSTALACJE ELEKTRYCZNE to program CAD/CAE do wykonywania dokumentacji z zakresu projektowania wewnętrznych sieci elektrycznych niskiego napięcia w obiektach budowlanych. Program umożliwia szybkie i sprawne wykonanie rysunku instalacji elektrycznej i oświetleniowej w formacie DWG oraz dokonanie niezbędnych przy projektowaniu obliczeń i sprawdzeń. Program w pełni korzysta z obiektowości systemu ArCADia dzięki czemu może wymieniać informacje zawarte w projekcie z innymi aplikacjami systemu np programem ArCADia-SIECI ELEKTRYCZNE. Posiada również możliwość wymiany danych z programem DIALUX, który jest światowym standardem w dziedzinie projektowania oświetlenia, dzięki czemu projekt instalacji będzie poprawny również od strony zastosowanego w nim oświetlenia. Program jest częścią systemu ArCADia BIM działa jako moduł branżowy programu ArCADia lub programu AutoCAD®, w przypadku instalacji jako nakładka dla programu AutoCAD® niezbędny jest moduł ArCADia AC.
Powrót do listy zobacz

ArCADia - INSTALACJE i SIECI ELEKTRYCZNE

Programy ArCADia - INSTALCJE Elektryczne i ArCADia - SIECI ELEKTRYCZNE to moduły systemu ArCADia przeznaczone dla projektantów sieci i instalacji elektrycznych w budynkach. Programy mogą działać samodzielnie lub jako nakładki dla programu AutoCAD lub programu ArCADia-INTELLICAD.

ArCADia-INSTALACJE ELEKTRYCZNE

Wprowadzenie do obsługi programu CAD do projektowania instalacji elektrycznych.

Powrót do listy zobacz
ArCADiasoft - BUDUJĄCE OPROGRAMOWANIE
 
Profil ArCADiasoftProfil ArCADiasoft InstagramProfil ArCADiasoft Google PlusRSSRSSKanał ArCADiasoft
<<