Strona stosuje pliki cookies oraz skrypty do analizy ruchu w serwisie i integracji z usługami firmy Google. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka prywatności i cookie Ukryj
Program ArCADia BIM 14 to fundament systemu ArCADia, będący edytorem graficznym CAD integrującym w swoim interfejsie wszystkie elementy systemu ArCADia. Program opiera się na silniku graficznym IntelliCAD, który należy do konsorcjum ITC (IntelliCAD Technology Consortium), gdzie przy współpracy wielu programistów na całym świecie platforma IntelliCAD dynamicznie się rozwija. Dając gwarancje, że pod każdym względem funkcjonalności, możliwości, sposobu działania jest to rozwiązanie na najwyższym światowym poziomie. Gwarantujące ciągłą aktualizację platformy i pełne wsparcie dla formatu DWG (również dla wersji DWG2018), który jest standardem dla programów CAD. ArCADia BIM to jednocześnie pierwszy polski system projektowania dedykowany dla branży budowlanej pozwalający projektantom pracować zgodnie z założeniami technologii BIM. ArCADia BIM jest więc zdecydowanie czymś więcej niż tylko kolejnym klonem programu IntelliCAD, jakich jest wiele na rynku. Wybierając program ArCADia BIM, nawet jeśli dziś jeszcze nie chcesz pracować z projektami BIM, dokonujesz właśnie najlepszego wyboru i kierunku rozwoju, który w przyszłości pozwoli łatwo przejść na nowe standardy projektowe.
Powrót do listy zobacz

ArCADia-KOMPONENT ŻELBETOWY

ArCADia-KOMPONENT ŻELBETOWY to moduł branżowy systemu ArCADia, oparty na technologii BIM (Building Information Modeling), pozwalający na stworzenie profesjonalnej dokumentacji technicznej rysunku zbrojenia dowolnego elementu żelbetowego. Program przeznaczony jest dla projektantów konstrukcji budowlanych.

Modelowanie więźby dachowej przy użyciu programu ArCADia BIM 14 i ArCADia-RAMA 19.

Prezentacja procesu modelowania więźby dachowej w systemie ArCADia. Przedstawienie głównych czynności, które umożliwią stworzenie modelu konstrukcji więźby dachowej. Oprogramowanie systemu ArCADia użyte w prezentacji wymaga licencji ArCADi BIM 14 lub PLUS 14, ArCADia-ARCHITEKTURA 9. Nie jest wymagana dodatkowa licencja dla programu ArCADia-RAMA, funkcjonalność tego programu pokazana w prezentacji działa w zakresie licencji ArCADia BIM .

Powrót do listy zobacz
ArCADiasoft - BUDUJĄCE OPROGRAMOWANIE
 
Kanał ArCADiasoftProfil ArCADiasoftProfil ArCADiasoft InstagramArCADiasoft w serwisie PinterestRSSRSS
<<