Strona stosuje pliki cookies oraz skrypty do analizy ruchu w serwisie i integracji z usługami firmy Google. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka prywatności i cookie Ukryj
ArCADia-ARCHITEKTURA jest częścią systemu ArCADia i rozszerzeniem produktu ArCADia BIM 14, składającego się z współpracujących ze sobą modułów branżowych. ArCADia-ARCHITEKTURA to program CAD/BIM posiadający rozszerzone opcje rysowania, znacznie ułatwiające tworzenie dokumentacji budowlanej. Program pozwala na szybkie wykonywanie rysunków DWG, rzutów i przekrojów architektonicznych oraz podglądu bryły budynku w 3D i wizualizacji architektonicznej. Program opiera się na idei rysowania przy pomocy obiektów architektonicznych, pozwala przykładowo na rysowanie budynku ścianą wielowarstwową. Rysunek wykonany z pomocą funkcji dostępnych w ArCADia-ARCHITEKTURA przestaje być już tylko zbiorem kresek a staje się bazą informacji o projektowanym budynku, cyfrowym modelem zawierającym dane o parametrach ścian, stolarki, wprowadzonych instalacjach wodno-kanalizacyjnych, sanitarnych czy gazowych itd. ArCADia-ARCHITEKTURA działa jako moduł branżowy dla programu ArCADia 14 lub programu AutoCAD® [wsparcie tylko do wersji ArCADia BIM 11], w przypadku instalacji jako nakładka dla programu AutoCAD® niezbędny jest moduł ArCADia BIM AC.
Powrót do listy zobacz

ArCADia BIM i ArCADia-ARCHITEKTURA

Zapis webinarium które prowadziliśmy w 2017r dla programu ArCADia BIM z modułem ArCADia-ARCHITEKTURA

ArCADia-ARCHITEKTURA cz2

Zapis webinarium które prowadziliśmy w 2018r dla programu ArCADia BIM z modułem ArCADia-ARCHITEKTURA.

ArCADia-ARCHITEKTURA 9 - nowości

Webinarium prezentujące nowe funkcjonalności w module ArCAdia-ARCHITEKTURA 9.

ArCADia BIM 14 - Opcje modułu ArCADia-ARCHITEKTURA

Omówienie elementów rozszerzających licencję ArCADia BIM zarówno funkcjami do tworzenia budynku, jak i zestawień oraz wprowadzania przekrojów, obliczania czasu nasłonecznienia i zapisu filmu z wizualizacją zacienienia. W szczegółach: - opcje rozszerzające moduł ArCADia-ARCHITEKTURA w zakresie tworzenia rzutów i modelu budynku, - przekroje – wprowadzenie i edycja, - obliczanie czasu nasłonecznienia pomieszczeń, - tworzenie filmu z wizualizacją zacieniania, - połączenia modułu ArCADia-ARCHITEKTURA z programem ArCADia-RAMA, - zestawienia, m.in. powierzchni i kubatur, materiałów, wykaz drewna itd., - tworzenie własnych obiektów 2D i 3D.

Powrót do listy zobacz
ArCADiasoft - BUDUJĄCE OPROGRAMOWANIE
 
Kanał ArCADiasoftProfil ArCADiasoftProfil ArCADiasoft InstagramArCADiasoft w serwisie PinterestRSSRSS
<<