Strona stosuje pliki cookies oraz skrypty do analizy ruchu w serwisie i integracji z usługami firmy Google. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka prywatności i cookie Ukryj

Biblioteka & Makro - ArCon Kuchnia

PROGRAM DO PROJEKTOWANIA KUCHNI
Przejdź do wsparcia technicznego dla programu Biblioteka & Makro - ArCon Kuchnia
Opis|Przykładowe obiekty|Możliwości Makra|

ArCon Kuchnia to połączenie biblioteki obiektów z makrami pomagającymi w projektowaniu kuchni. Wszystkie funkcje makr znajdują się na jednym pasku wywoływanym z menu Makra – ArCon Kuchnia.

ArCon Kuchnia

Biblioteka zawiera 5 rodzajów frontów i możliwość wprowadzenia własnych typów frezowania, które będą dla programu takimi samymi obiektami jak te standardowe, czyli będzie można je podmieniać i teksturować automatycznie (czyli klika jednocześnie).

ArCon Kuchnia

Do projektowanej kuchni wprowadza się gotowe szafki o wybranym frezie frontu, w każdej chwili można zmienić typ frezowania używając jednej z opcji makra „Podmiany frontów”. Można tę opcję zastosować do jednej z wprowadzonych do wnętrza szafek, lub do tych wybranych (np. wszystkich). Po wprowadzeniu własnych frontów (okno powyżej) zakładka Użytkownika pozwoli podmienić standardowe fronty na wybrany nowy wzór.

ArCon Kuchnia

Jeśli w pokaźnej bibliotece szafek makra ArCon Kuchnie nie będzie szafki, która jest niezbędna dla projektu, można ją samodzielnie stworzyć, albo standardowymi funkcjami programu ArCon, albo specjalną opcją, która po wybraniu określonego frontu stworzy szafkę - wiszącą lub stojącą (zależnie od wyboru) i wstawi w niej odpowiednio uchwyt i nóżki.

ArCon Kuchnia

Położenie uchwytu w nowej szafce wybierane jest w poniższym oknie. Jeśli uchwyt ma znaleźć się w innym miejscu można go dowolnie przesunąć lub obrócić.

ArCon Kuchnia

Dla wstawionych szafek dolnych można automatycznie wstawić blat i cokół pod szafkami.

ArCon Kuchnia

Dla poszczególnych elementów szafek: korpusów, frontów, listew wiszących (wstawianych automatycznie dla szafek wiszących), cokołów i uchwytów można zmienić tekstury globalnie dla wszystkich zaznaczonych szafek. Dostępnych jest kilkadziesiąt standardowych tekstur z możliwością wprowadzenia własnych plików bmp i jpg. Prócz tych opcji, w ustawianiu szafek pomagają opcje wyrównywania, które zarówno wyrównują szafki do wybranej krawędzi, jak i przysuwają je do siebie. Szafki wiszące można ustawić automatycznie na dwóch standardowych wysokościach 207 i 230 cm do górnej krawędzi lub zadać własną.
Zaprojektowaną kuchnie w szybki sposób można zwymiarować, zaznaczając kolejne szafki jednej ściany.

Sprawdz cenę programu Biblioteka & Makro - ArCon Kuchnia  w sklepie Intersoft.
Zobacz ulotkę o programie Biblioteka & Makro - ArCon Kuchnia .
ArCADiasoft - BUDUJĄCE OPROGRAMOWANIE
 
Kanał ArCADiasoftProfil ArCADiasoftProfil ArCADiasoft InstagramArCADiasoft w serwisie PinterestRSSRSS
<<