Strona stosuje pliki cookies oraz skrypty do analizy ruchu w serwisie i integracji z usługami firmy Google. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka prywatności i cookie Ukryj

OŚRODKI SZKOLENIOWE

Przejdź do wsparcia technicznego dla programu OŚRODKI SZKOLENIOWE
REKOMENDOWANE OŚRODKI SZKOLENIOWE|
Agencja Użytkowania i Poszanowania Energii
jest firmą audytorską, która w ramach swojej działalności prowadzi m.in. szkolenia z zakresu wykonywania certyfikatów energetycznych budynków

Opinia o programie ArCADia-TERMO:
"... Wyrażamy duże uznanie dla poziomu funkcjonalności, zastosowania innowacyjnych narzędzi oraz przydatności do celów sporządzania świadectw charakterystyki energetycznej budynków, audytów energetycznych oraz projektowych obliczeń cieplnych. "
Andrzej Gołąbek
Prezes Zarządu AUiPE

LEBIEDŹ CONSULTING
prowadzi między innymi kursy doszkalające dla projektantów i osób już posiadających uprawnienia, których celem jest nauka metodologii wykonywania świadectw i wykorzystania programów komputerowych szkolenia z wykonywania certyfikatów charakterystyki energetycznej budynku, przygotowujące do egzaminu państwowego.

Opinia o programie ArCADia-TERMO:
"... Po dokonaniu analizy rynku pod kątem stosownego oprogramowania do wykonywania certyfikatów charakterystyki energetycznej, wybraliśmy program ArCADia Termo - przeznaczony do kompleksowych obliczeń cieplnych budynku. Prosta, intuicyjna obsługa pozwala na łatwe poruszanie się w programie. Program posiada bogatą bazę podpowiedzi które pozwalają na wykonanie obliczeń nawet bez znajomości normy lub rozporządzenia, a w efekcie pozwalają na uzyskanie gotowego certyfikatu energetycznego dla danego budynku... "
Tomasz Lebiedź
Prezes Lebiedź Consulting
Towarzystwo Oświatowe PROFIL
jest jednostką szkoleniową działającą od 1994 roku. Obecnie prowadzimy liczne szkolenia m. in. w zakresie wyceny nieruchomości, obrotu i zarządzania nieruchomościami, kosztorysowania w budownictwie oraz kursy dla audytorów i certyfikatorów energetycznych. Organizujemy szkolenia na terenie całego kraju. Zajmujemy się również wykonywaniem świadectw charakterystyki energetycznej budynku.

Opinia o programie ArCADia-TERMO:
"... Przetestowaliśmy wiele programów do wykonywania certyfikatów. Wybraliśmy najlepszy z nich, tj. rodzinę programów ArCADia firmy INTERsoft(...). Użytkownicy w korzystnej cenie otrzymują profesjonalne narzędzie służące nie tylko do wykonywania certyfikatów energetycznych, ale również audytów energetycznych dla potrzeb termomodernizacji. Wersja ArCADia - TERMO GO jest rewelacyjnym połączeniem programu obliczającego świadectwa energetyczne z programem projektowym IntelliCAD. "

mgr inż. Sławomir Prec
Prezes Towarzystwa Oświatowego PROFIL

ArCADiasoft - BUDUJĄCE OPROGRAMOWANIE
 
Kanał ArCADiasoftProfil ArCADiasoftProfil ArCADiasoft InstagramArCADiasoft w serwisie PinterestRSSRSS
<<