Strona stosuje pliki cookies oraz skrypty do analizy ruchu w serwisie i integracji z usługami firmy Google. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka prywatności i cookie Ukryj

OŚRODKI SZKOLENIOWE

Przejdź do wsparcia technicznego dla programu OŚRODKI SZKOLENIOWEPobierz wersje demo (trial) programu arcadia-termo
REKOMENDOWANE OŚRODKI SZKOLENIOWE|
Agencja Użytkowania i Poszanowania Energii
jest firmą audytorską, która w ramach swojej działalności prowadzi m.in. szkolenia z zakresu wykonywania certyfikatów energetycznych budynków

Opinia o programie ArCADia-TERMO:
"... Wyrażamy duże uznanie dla poziomu funkcjonalności, zastosowania innowacyjnych narzędzi oraz przydatności do celów sporządzania świadectw charakterystyki energetycznej budynków, audytów energetycznych oraz projektowych obliczeń cieplnych. "
Andrzej Gołąbek
Prezes Zarządu AUiPE

Air Project Group i ŚwiadectwaEnergetyczne.info
jest największym branżowym portalem o tematyce świadectw energetycznych założonym przez audytorów energetycznych z wieloletnim doświadczeniem w audytingu oraz dydaktyce, szkolenia prowadzone przez ŚwiadectwaEnergetyczne.info cieszą się ogromnym zainteresowaniem.

Opinia o programie ArCADia-TERMO:
"... Jest to najlepiej opracowany program na rynku, stale doskonalony, autorzy przychylają się do uwag użytkowników, program zyskuje coraz to nowe funkcje. Intersoft, jako jedna z nielicznych firm, sprostał trudnemu zadaniu jakim było stworzenie prostego i skutecznego narzędzia, za którym stoi profesjonalizm. "
mgr inż. Marcin Osełka
Dyrektor Dydaktyczny Air Project Group

BMK Consulting i Pomorskie Centrum Kształcenia Dorosłych
są firmami, które w ramach swojej działalności prowadzą m.in. szkolenia z wykonywania certyfikatów charakterystyki energetycznej budynków.

Opinia o programie ArCADia-TERMO:
"... W procesie dydaktycznym niezbędne jest posługiwanie się programem komputerowym umożliwiającym wspomaganie nauczania tematyki wykonywania świadectw charakterystyki energetycznej budynków..., Po przetestowaniu i sprawdzeniu poprawności otrzymywanych wyników wybraliśmy ten właśnie program ponieważ interfejs użytkownika zawiera wizualizacje poszczególnych elementów budowlanych co jest bardzo pomocne przy tworzeniu świadectwa. Budowa wewnętrzna programu jest logiczna i bardzo zrozumiałą a funkcjonalność pozwalająca na współpracę z programami graficznymi CAD wyjątkowo przydatna i niespotykana w innych tego typu programach "
mgr Jacek H.Kawa
Dyrektor BMK Consulting
LEBIEDŹ CONSULTING
prowadzi między innymi kursy doszkalające dla projektantów i osób już posiadających uprawnienia, których celem jest nauka metodologii wykonywania świadectw i wykorzystania programów komputerowych szkolenia z wykonywania certyfikatów charakterystyki energetycznej budynku, przygotowujące do egzaminu państwowego.

Opinia o programie ArCADia-TERMO:
"... Po dokonaniu analizy rynku pod kątem stosownego oprogramowania do wykonywania certyfikatów charakterystyki energetycznej, wybraliśmy program ArCADia Termo - przeznaczony do kompleksowych obliczeń cieplnych budynku. Prosta, intuicyjna obsługa pozwala na łatwe poruszanie się w programie. Program posiada bogatą bazę podpowiedzi które pozwalają na wykonanie obliczeń nawet bez znajomości normy lub rozporządzenia, a w efekcie pozwalają na uzyskanie gotowego certyfikatu energetycznego dla danego budynku... "
Tomasz Lebiedź
Prezes Lebiedź Consulting
Towarzystwo Oświatowe PROFIL
jest jednostką szkoleniową działającą od 1994 roku. Obecnie prowadzimy liczne szkolenia m. in. w zakresie wyceny nieruchomości, obrotu i zarządzania nieruchomościami, kosztorysowania w budownictwie oraz kursy dla audytorów i certyfikatorów energetycznych. Organizujemy szkolenia na terenie całego kraju. Zajmujemy się również wykonywaniem świadectw charakterystyki energetycznej budynku.

Opinia o programie ArCADia-TERMO:
"... Przetestowaliśmy wiele programów do wykonywania certyfikatów. Wybraliśmy najlepszy z nich, tj. rodzinę programów ArCADia firmy INTERsoft(...). Użytkownicy w korzystnej cenie otrzymują profesjonalne narzędzie służące nie tylko do wykonywania certyfikatów energetycznych, ale również audytów energetycznych dla potrzeb termomodernizacji. Wersja ArCADia - TERMO GO jest rewelacyjnym połączeniem programu obliczającego świadectwa energetyczne z programem projektowym IntelliCAD. "

mgr inż. Sławomir Prec
Prezes Towarzystwa Oświatowego PROFIL

ArCADiasoft - BUDUJĄCE OPROGRAMOWANIE
 
Profil ArCADiasoftProfil ArCADiasoft InstagramProfil ArCADiasoft Google PlusRSSRSSKanał ArCADiasoft
<<